WGC mängijad riietusid Woodsi auks punamusta

Floridas 25.-28. veebruarini peetud World Golf Championshipsi võitis Collin Morikawa tulemusega -18 (70, 64, 67, 69).

Järgnesid Brooks Koepka, Viktor Hovland ja Billy Horschel tulemusega -13. 10,5 miljoni dollarise auhinnafondiga turniiril asus pärast teist ringi juhtima Koepka. Kolmanda ringiga läks juhtima Morikawa (-15). Koepka, keda on kuus nädalat vaevanud kaelavalu, langes 2. kohale.

WGC on sel ajal tavaliselt toimunud Mehhikos, kuid viidi pandeemia tõttu Ameerikasse. Concessioni väljak osutus staaride jaoks uudseks ja nii lõid Dustin Johnson ja Bryson DeChambeau avapäeval 77, kuid tipud on tipud sellepärast, et nad õpivad väga kiiresti ja juba järgmises ringis mängis Johnson 69 ja DeChambeau 64.

Kaasa tegi ka Sami Välimäki, kes lõpetas tulemusega +9.

Justin Thomas, Rory McIlroy ja paljud teised mängisid pühapäeval punamustas riietuses, kuna punases särgis ja mustades pükstes mängib viimases ringis tavaliselt Tiger Woods. Tigeri potentsiaalsest naasmisest tähtsam on see, et tema lastel jäi alles isa, ütles McIlroy pärast Woodsi 23. veebruari autoõnnetust. Tema sõnu kiitis Phil Mickelson, kes riietus vastavalt PGA Tour Championsil. Punasesse ja musta riietus LPGA Touril Annika Sörenstam. Woods oli väga liigutatud.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga