Video: Golf Digest asub näitama sarja Tigeri ja kuulsustega

Golf Digestil sai Tiger Woodsist valmis neljaosaline sari “A Round With Tiger”, mida Woods filmis enne avariid.

Esimeses osas mängib Woods golfi Jada Pinkett-Smithiga, järgmistes Dwyane Wade’iga ja David Spade’iga. Esimese osa lavastas Peter Berg.

Endine PGA Touri mängija Jason Gore, kes on saanud Woodsi arengut kõrvalt näha lapsepõlvest saati, rääkis podcast’is “Subpar” esmakohtumisest Woodsiga. Gore on Woodsist vähem kui kaks aastat vanem. Nad kasvasid teineteisest 60 kilomeetri kaugusel ja lõid kestva sõprussuhte, osaledes tihti samadel juunioride ja amatööride turniiridel.

Kui Gore’i ja Woodsi teed esimest korda ristusid, oli Gore 14-aastane. Tema sõnul oli juba siis selge, et Woods on väga hea mängija. “Keegi ei osanud arvata, et ta nii kaugele jõuab, sest arvati, et ta põleb läbi,” sõnas Gore ja lisas, et tol ajal mängisid paljud vanemate surve tõttu, aga Woods oli asjast päriselt huvitatud. “Kui sa temaga mängides teda kasvõi ühe rajaga võitsid, siis see juba oli midagi. Ta oli lihtsalt suurepärane,” meenutas Gore.

Gore jätkas ka ise edukat profikarjääri, võites korra PGA Touril ja seitse korda Korn Ferry Touril, tehes sellega rekordi, mida pole siiani suudetud ületada. Aastal 2019 võttis ta vastu USGA pakkumise ja temast sai organisatsiooni esimene mängijasuhete vanemdirektor.

Woods taastub endiselt veebruaris toimunud liiklusõnnetusest. Esimeses intervjuus pärast õnnetust andis ta Golf Digestile teada, et tema peamine fookus on vigastada saanud parema jala tugevuse taastamisel. “Eelnevate vigastuste tõttu on mul taastumisprotsessidest parem arusaam, aga see oli valusam kui miski muu, mida ma kunagi kogenud olen,” lausus Woods.

Ta võtab hetkel sammu korraga ja teeb tööd selle nimel, et taas iseseisvalt käia saaks. “Ma olen saanud väga palju tuge inimestelt golfis ja väljaspool seda. See tähendab mu jaoks väga palju ja see on mind tohutult aidanud,” oli Woods tänulik.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga