VIDEO I Woods sai avariis vigastada

Tiger Woods sõitis 23. veebruaril Los Angeleses Genesis SUV-ga üle katuse nii, et tagajärjeks olid jalaluudemurrud.

Woodsile tehti haiglas operatsioon, mille käigus murrud stabiliseeriti vardaga, kruvidega ja tihvtidega. Woodsi meeskond teatas, et Woods on teadvusel ja taastub. Meeskond tänas Harbor-UCLA arste, LA politseid ja tuletõrjet. Meeskond tänas tervenemissoovide eest ja palus Woodsile privaatsust.

Woods viibis Californias, kuna korraldas Genesise turniiri. Ta oli suundumas Golf Digesti videovõtetele, et teha seal teiste seas pilti ka Drew Breesiga. Päev varem mängis ta David Spade’iga ja Dwayne Wade’iga. Woods lahkus hotellist kella 7 paiku hommikul ja oli tunnistajate sõnul ärritunud. Esimesena jõudis õnnetuspaigale politsei. Woods oli rahulik ja ütles politseile oma nime. Politsei sõnul Woodsil vedas, et ellu jäi. Kaasa aitasid turvavöö ja see, et tänapäeva autod on palju turvalisemad.

Erinevalt 2017. aastast, kui Woods tabati roolist marihuaana-, valuvaigistite- ja unerohuuimas, tundus ta politsei sõnul seekord kaine. Koht, kus õnnetus juhtus, on tuntud selliste juhtumite poolest. Kohalike sõnul kiputakse seal kergesti pedaali vajutama, kui ei olda paigaga kursis.

Woodsile saatsid paranemissoovid Barack Obama ja Donald Trump. PGA Tour teatas, et on mõtetes Tigeriga. Woodsi sõber Justin Thomas nuttis.

Ajakiri Golf soovib Tigerile kiiret paranemist!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga