Pärnus avatud hotell Wasa Resort on heaks partneriks golfiklubidele

Sel nädalal avati Pärnu rannapiirkonnas uus neljatärnispaa Wasa Resort, kus on lisaks spaale ja restoranile 150 voodikohta. Uue spaahotelli basseinialal on põnev lahendus, kuna basseini keskel asub üks kolmest saunast ja sinna pääseb mööda vett kõndides.

Fotod: Tõnu Tunnel

Wasa Resort hotellis on 56 tuba ning hoovialal privaatsemaks puhkuseks sobivad 18 apartmenti, kus külalistel on lisaks eraldatud sissepääsule ja terrassile ka oma kööginurk. Liigendatud apartemendid moodustavad sisehoovis justkui omaette kvartali ja lisaks kaasneb avatud planeeringuga põlispuudega pargiala.

Pärnu abilinnapea Rainer Aaviku sõnul suurendab uus spaahotell konkurentsi majutuse pakkujate vahel. “Meil on hea meel, et koos suvepealinna tiitliga on Pärnus ka 150 voodikohta lisaks, kuna nüüdsest pakub Pärnu varasemast rohkem puhkevõimalusi. Uue neljatärnispaa muudavad eriliseks omanäolised apartemendid ja usun, et uude spaahotelli jätkub külastajaid tänu selle eristuvale kontseptsioonile,” lisas Aavik.

Uurisime Wasa Resorti võimaluste kohta ka hotelli kommunikatsioonijuhil Kadi Elmestelt.

Kadi Elmeste, mis teeb Wasa Resort spaahotelli võrreldes teistega eriliseks?

Wasa Resorti erilisus seisneb eelkõige spaahotelli juurde kuuluvates apartementides, mis pakuvad privaatset puhkust, garanteerides samal ajal neljatärniteenuse. Külalised saavad koos apartemendiga oma kööginurga ja avara terrassi, et muretult puhkust nautida. Lisaks on meie eripäraks privaatne suletud pargiala, kus külalised saavad rahulikult aega veeta ja nautida ümbritsevat rohelust. See annab nii avarust kui ka turvalisust.

Kellele see võimalus peamiselt on suunatud?

Privaatse sissepääsuga apartemendid on ideaalseks peatuskohaks golfimängijatele ja sobivaks peatuskohaks peredega reisijatele, sest oma kööginurk annab võimaluse ise meelepäraseid roogi valmistada igal ajahetkel. Lisaks on avar terrass mõnusaks elutoapikenduseks suvisel ajal ja autole parkimiskoht sealsamas kõrval olemas. Eriti hästi sobivad korterid neile, kes soovivad pikemalt Pärnus peatuda.

Privaatne perepuhkus on tõusev trend. Mida Wasa Resort peredele täpsemalt pakub? 

Wasa Resort on projekteeritud seest väljapoole, et kõik tunneksid ennast meie juures puhates hästi. Ei ole pikki kõledaid koridore ja selle asemel on hubane liigendatud arhitektuur, et luua hubane keskkond. Eri vanuses külalistega on arvestatud kõikide teenuste loomisel ja eelkõige peredega puhkajatega. Näiteks saab kogu perega minna spaasse, kus hoolitsusi on igas vanuses külalistele. Samuti oodatakse restorani ja selle terrassile.

Pikemat intervjuud saab lugeda ajakirja Golf suvenumbrist.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga