Niitvälja naistesari Sõbrannad alustas hooaega

Niitväljal mängiti 22. mail naistesarja Sõbrannad hooaja avaetapil punktimängu neljas võistlusklassis.

HCP 0-18,4: Margit Sunni (-1p ehk 35), Anneli Jalava (31), Anne Petter (30). Eelmise hooaja võitja Küllike Varik jäeti 4. kohale.

HCP 18,5-23,4: Tiina Karjahärm (35), Pille Teearu (34), Linda Kahro (33).

HCP 23,5-31,4: Anu Leisalu (39), Kerli Mätas (37), Kristine Ross (32).

HCP 31,5–53: Heidi Raias (36), Anne-Mari Vunder (34), Helen Esinurm (30).

Osavõistluse nimi oli „Lihtsuses peitub võlu“, riietusstiiliks „Punased huuled“. Sarjas on alati olnud vahvaid teemaõhtuid. Küll on seal pandud punki, küll tehtud palju muud pöörast. Tänavu on teemadeks näiteks „Green Ladies“ ja „Hipid“.

„Super ilm, tore flight, suurepäraselt korras väljak, kõik eeldused heaks mänguks, aga mängida ikka ei osanud. Aga no korraldajana pidingi tagasi hoidma end, et auhinnalaud ikkagi pigem teistele osalejatele jääks,“ muigas Aive Poom, kes lõpetas teises grupis 12. kohal.

Golfi juurde tõid ta abikaasa ja abikaasa sõber nüüd juba 11 aastat tagasi. Ta läks korraks proovima, kuid värskes õhus liikumine, silmailu, mida pakub väljak, toredad inimesed ja väga palju uusi sõpru tekitasid sõltuvuse.

Kepid on tal Srixoni omad. Aive on aegade jooksul oma parimad tulemused mänginud puu-3 ja puu-5-ga, praegu need kahjuks aga väga hästi ei tööta ja kõige paremini teeb koostööd hetkel võib-olla raud-7.

„Golfikott vajaks väljavahetamist. Kui ostma hakkaks, siis valiksin kindlasti vihmakindla. Ja muidugi jalanõudevaru vajaks uuendamist,“ räägib ta.

Pikemalt saab lugeda järgmisest ajakirjast.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga