Sõbrannad by Mammograaf II võistlus toimub punkistiilis

0

Pühapäeval, 11. juunil algusega kell 12.30 leiab Niitväljal aset traditsiooniline golfivõistlus “Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf II stiilivõistlus “Punk”. Võisteldakse Niitvälja Golfi Park-väljaku 18 rajal, oodatud on kõik, kes on omale valinud koduklubi ja kellel on 2017. a. kehtiv HCP- kaart.

Tegu on punktimänguga ja võistlusklassideks on naised HCP 0–18,4, naised HCP 18,5–25,4, naised HCP 25,5–32,4 ja naised HCP 32,5–53. Punkiteemaline kostüüm on võistlejatele kohustuslik!
Mängus võib kasutada ainult raudasid. Enne mängu tuleb teavitada caddiemasterit, millise raja punktitulemuse soovib võistleja kahekordistada ja millise raja punktid arvesse ei lähe (st. selle raja tulemus on 0). Erivõistlusteks on Stiilseim soeng; Stiilseim riietus, Pikim avalöök rada 5, Lähim lipule rada 13 jpm.

Autasustatakse iga võistlusklassi parimaid mängijaid, erivõistluste võitjaid ja stiilsemaid. Auhinna saamise eelduseks on aktiivne HCP ja auhinnalise kohale pretendeerivad ainult dress code´i järginud mängijad.
Võistlustasu on 25 eurot, Niitvälja Golfi 2017 hooajalist mänguõigust mitteomavatele mängijatele lisandub osavõtutasule greenfee 55 eurot.

Osavõtutasu palutakse tasuda caddiemasterisse. Registreerimine toimub kuni 9. juuni kell 20.00. Stardijärjestus avalikustatakse 10. juunil www.niitvaljagolf.ee.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga