Millised on Eesti Golfi Liidu uute juhtide plaanid?

Teisipäeval valis Eesti Golfi Liit ametist taandunud endise presidendi Marko Kaljuveeri ja peasekretär Piret Sepa asemele uued juhid. Uueks presidendiks sai Marko Kaldoja ja peasekretäri ametisse valiti Indrek Hirvlaan.

“Tahan kogu golfikogukonda usalduse eest tänada,” ütleb vastne golfiliidu president Marko Kaldoja. “Pean nii presidendi ametit kui ka Eesti Golfi Liidu rolli tervikuna Eesti golfimaastiku kujundamisel väga oluliseks. Tänavu täitub EGL-il 25 aastat, seega üksjagu kogemust on antud sektoris juba kogunenud, kuid siiski on meil veel palju tööd ja palju võimalusi ees ootamas.

Minu siiraks sooviks on järgnevate aastatega anda oma panus, et golf nii elustiili, tervisespordi, kui ka tippspordina saavutaks laiemat kandepinda. Seda nii noorte kui ka täiskasvanute seas, kuna golfi unikaalsus peitub just selles, et seda ala võib harrastada läbi kogu elu ja sõltumata inimese mängutasemest, on nauding garanteeritud.Tänan eelmist presidenti hr. Marko Kaljuveeri ning juhatust senise panuse eest. Soovime neile edu uutes väljakutsetes ning loodame, et nad jäävad golfi lähedale ka tulevikus, kasvõi harrastajatena!”

Uus golfiliidu president on koostöös uue peasekretäriga detailset tegevuskava alles koostamas, kuid mõningad märksõnad selle kohta, millele kavatsetakse tähelepanu pöörata, saab tema sõnul juba täna välja tuua. Esimeseks neist on harrastajate arvu kasvatamine, mis võimaldab tugevdada nii klubide kui ka väljakute positsioone selleks, et oleks võimalus jätkuvaks arendustegevuseks ning üldise kvaliteedi ja elamuse tõstmiseks.

Teiseks märksõnaks on noortetöö. “Noored on meie tulevik igas mõttes ja nendega süsteemne ning köitev tegelemine loob eeldused ka helgemaks tulevikuks,” selgitab Marko Kaldoja. Väga oluliseks alaliidu eesmärgiks lisaks golfi üldisele populariseerimisele on ka tippspordi arendamine, sest head tulemused on presidendi sõnul eeskujuks ja innustuseks kõigile. Viimase märksõnana nimetab ta kommunikatsiooni, ühtse inforuumi loomist ja kommunikatsiooni parandamist nii golfisektori sees kui ka väljaspoole suunatult.

Püsige lainel, peagi avaldame uute juhtidega intervjuud ajakirja Golf portaalis.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga