Joel Lindpere kutsub omanimelisele golfiturniirile

Foto: Henri Pira

Joel Lindpere kutsub kõiki golfimängijaid osalema oma golfiturniiril Joel Lindpere Open 2017, mis toimub 16. septembril Rae golfiväljakul. Korraldaja ise ütleb, et see esmakordselt toimuv võistlus saab olema ägedaks proovikiviks ja kui kõik toimib, siis saab temanimelisest turniirist aastast aastasse toimuv rändkarikaturniir. Idee kohta ütleb Joel, et tema tutvusringkonda lisandub aina golfareid juurde, see mõte tuli koos sõpradega arutledes ning kuna Rae on tema koduklubi, siis aitab Golf X Rae teda korralduses kaasa. “Tahan korraldada sellist võistlust, mis poleks ainult puhtalt golfile suunatud, vaid ka lõbus ja meelelahutuslik,” räägib ta.

Kuigi jalgpall on Joelile spordialadest igapäevaselt esikohal ja sellega teenib ta ka leiba, asetab ta golfi julgelt teisele kohale. “Golfipisik on mul sees ja jääb sinna aastateks. Olen terve elu keskendunud jalgpallile, aga see ei tähenda, et ma teisi alasid ei harrastaks,” ütleb ta, lisades, et tema füüsiliste võimete juures pole 10 kilomeetri läbimine mängu jooksul raske ja golfi lihtsalt spordina ta võtma ei pea, tema jaoks on see meeldiv harrastus.

Osalejate arvuks Joel Lindpere Openil on 88, seega tasub kirjapanekuga kiirustada. Võistluspäev algab kell 10 ühisstardist, kell 15 on saun, kell 16 buffet ja live-muusika, kell 18 autasustamine ja loosiauhinnad. Võistlusformaadiks on HCP löögimäng (mäng ei lähe HCP arvestusse) 18 rajal koos kuue erivõistlusega, mis toimuvad võistlusringi jooksul — nendeks on pikim avalöök, lähenemine 30 meetrilt, 50 meetrilt ja 100 meetrilt, bunkrilöök ja puttamine. Võistlusgruppideks on: eraldi mehed ja naised HCP-ga 0-18 ja 18,1-36. Vägevate auhindadega autasustatakse iga klassi kolme parimat, erivõistluste parimaid mehi ja naisi ning parimat scratchi.

Osavõtutasu on 65 eurot, mänguõigust mitteomavatele mängijatele lisandub green fee erihinnaga 35 eurot, ning see sisaldab Joel Lindpere Open 2017 kujundusega Nike särki, kolme logopalli ja buffet-õhtusööki (soe söök, pokaal veini ja magustoit).
Registreeruda saab 2. septembrini Golfboxis või emaili teel rae@golfx.ee, registreerimistasu kanda Rae Golfiklubi MTÜ arveldusarvele EE937700771001971470 LHV Pangas.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga