Illy birdie-puud

936991_533930936644479_1260885863_n1. juunist hakkasid Niitväljal kasvama Illy birdie-puud!

Lisaks heameelele ootab nüüdsest kõiki klubiliikmetest “linnukeste” lööjaid Tallinnas Rocca al Mare või Kristiine kaubanduskeskuse Da Vinci restoranis prii kohvijook (v.a. alkoholiga) ja pasta.

Birdie-puu eesmärk on lisada igasse mänguringi põnevust ja auhinna võitmise võimalust. Lisaks ühekordsele birdie-auhinnale tunnustatakse iga kuu lõpus kõige rohkem birdie’sid löönud naist ja meest Da Vinci restorani 20-eurose kinkekaardiga.Hooaja pidulikul lõpetamisel saavad aasta suurima birdie’saagi kogunud naine ja mees auhinnaks Illy kohvimasina ja meenetekotid.

Teeme khead! Kõik lööja nimega tähistatud birdie-pallid on oodatud saunades asuvatesse klaasvaasidesse. Kui vaasi koguneb 100 palli, loositakse nende annetajate vahel välja auhinnad, kogutud pallid aga kingitakse klubi noortele mängupallideks. Birdie-palle on oodatud annetama ka mitteklubiliikmetest birdie-meistrid.
Edukat linnukestehooaega!

Niitvälja Illy birdie-puu 2013 reeglid:
* Birdie-puu (BP) edetabelist saavad osa võtta ainult Niitvälja Golfiklubi liikmed;
* BP auhindu (v.a. heategevusliku pallikogumise loosiauhindu) saavad ainult Niitvälja Golfiklubi liikmed;
* BP edetabelis ja auhindade jagamisel arvestatakse ainult Park-väljakul EDS- ja võistlusringil löödud birdie’sid;
* Pärast mänguringi, mille käigus birdie lüüakse, tuleb auhinna saamiseks tulemus caddiemaster’is registreerida. Seejärel väljastab caddie birdie-lööjale kaks vautšerit: ühe alusel saab Rocca al Mares või Kristiines asuvas Da Vinci restoranis auhinnaks kohvi ja pasta ning teine tuleb täidetult riputada Niitvälja klubihoone riietusruumis asuvale birdie-puule. Kui ühel ringil lüüakse rohkem kui üks birdie, siis jagatakse auhindu vastavalt löödud birdie’de arvule: kahe birdie eest kaks vautšerit jne.
* Auhinnavautšer on isiklik ning ei kuule teistele isikutele edasi kinkimiseks;
* Auhinna lunastamiseks tuleb end restoranis teenindaja abiga Da Vinci püsikliendiks vormistada;
* Vautšerid kehtivad restoranides 31. detsembrini 2013.

http://www.davincifood.ee/
https://www.facebook.com/golfikeskus

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga