GOLFLIFE SHOP! Golfivarustus on viimaseid päevi soodsalt saadaval

IMG_8512Golfihooaeg on selleks aastaks läbi ja ka golfivarustust müüv GolfLife Shop hooajale kriipsu alla. Ajakiri Golf uurib golfikaupluse omanikult Katrin Tiituselt, kuidas äri on sujunud ja mil moel lõpetab pood oma hooaja.

Rääkige golfiärist — kas see on keeruline?

Ei ole väga keeruline pärast 13 aastat. Golfiäri on hooajaline, see teeb komplitseeritumaks, aga üldiselt on see spordikaupade müük nagu ikka.

Golfimängijaid on Eestis suhteliselt vähe, kui palju on nende kohta golfivarustust vahendavaid ettevõtteid?
Ega neid palju pole. Me vaatame Eestit, Lätit ja Leedut koos, kolme riigi peale kokku on vähe, aga Eesti peale piisavalt. Kui me jagame golfimängijate arvu ettevõtete arvuga, kes tegelevad golfitarvete müügiga, siis protsentuaalselt on see piisav, rahuldab meie vajadused. Lisaks netiavarused ja e-poed, mis on samamoodi kättesaadavad ja aktsepteeritavad ostukanalid.

GolfLife Shop`i on kiidetud võistluste toetamise eest ja muudel põhjustel. Hooaeg on läbi ja taas on allahindluste aeg. Kas see on tavapärane viis müüa hooajakaupa odavamalt ja kui palju golfimängijaid selle peale rohkem kohale tuleb?

See on traditsiooniks kujunenud, tegu on hooajalise ettevõtmisega. Meil on kaubad ka mõnel väljakul realisatsioonimüügis ja kui nad proshopid sulgevad, toome kauba ära, et laod tühjaks müüa. Tavaliselt see ongi novembrikuus. Kampaania kestab 23.-28. novembrini ja meil on palju golfivarustust soodsa hinnaga. Müüme ära ka kõik demokepid, ennekõike puukepid, mis on kevadest sügiseni kasutuses olnud ja seepärast ongi need poole hinnaga. On riideid, mis on jäänud müümata, ka kingad on soodsa hinnaga. Viimasel ajal on moodi läinud must reede, kui ühel reedel müüakse veelgi soodsamalt.

Kas tasub sõit ette võtta, kui elad väljaspool Tallinnat?

Oleneb, mida vaja on. Kui hooaja alguses tuli välja TaylorMade  järjekordne number 1 driver maailmas R-15, siis selle driver`i saab kätte üle 100 euro odavamalt kui hooaja alguses ja neid on ka laos olemas. Saab kombineerida ka päid ja varsi, nii et kui kellelgil jäi see kripeldama, siis see on olemas. Tere tulemast!

GolfLife Shop kauplus asub pealinnas aadressil Toompuiestee 33.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga