Algaja golfimängija Hanna-Eliise Vendla: Scramble formaat on algajale suurepärane võimalus õppida kogenumalt mängijalt

Golf X Rae golfiklubi alustab uue pühapäevasarjaga, milleks on pühapäevased Scramble HCP punktimängud. Tegu on meeskondliku võistlusega, tiim on kaheliikmeline, kusjuures ühe mängija HCP peab olema alla 36 ja teise HCP üle 36. Seega on algajatel golfimängijatel hea võimalus ennast koos kogenud golfimängijaga meeskonnas proovile panna.

Algaja golfimängija Hanna-Eliise Vendla ütleb, et Golf X Scramble’il otsustas ta osaleda varasema õpetliku ja laheda kogemuse pärast. “Scramble formaat on algaja mängija jaoks suurepärane võimalus õppida kogenumalt mängijailt asju, mis võiksid ja peaksid mängutaktikale kaasa aitama,” arvab ta. “Muidugi annab palju juurde ka “hea tulemuse” emotsioon, mis algajal üksinda ei ole just kerge tulema.”

Hanna-Eliise lisab, et golfi juurde tõid teda pere ja töö, mängima hakkas ta eelmisel kevadel ja on seni osalenud mõnel individuaalarvestusega võistlusel ning ka ühel võistkondlikul. Võistlusteks ei valmistu ta erilisemalt, kui tavapärasele mänguringile minnes.

Kingitused paneb sellele võistlusele välja restoran Argentiina. Loe ka restorani ajakirjas Golf ilmunud lugu!  Lisaks täiendab kingikotte Bioderma puhastusveega Sensibio H2O. Tegemist on hüpoallergeense puhastusveega tundlikule nahale, mis puhastab õrnalt ja eemaldab meigi nii näolt kui silmaümbruspiirkonnast. Näovesi lahustab tänu mitsellidele tõhusalt mustuse, säilitades samaaegselt naha loomuliku tasakaalu. Mitsellaarvee rahustavad koostisosad väldivad nahaärritust. 

Registreerimine SIIN

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga