VÕIDUVÕIMALUS! White Beach Golfi restoran korraldab jõulumenüü nautimiseks auhinnaloosi

Foto: Karmen Kärg

White Beach Golfi restoranis on detsembris võimalus nautida jõulumenüüd ja selle tähistamiseks korraldab klubi oma esimese Facebooki auhinnamängu.

Auhinnaks on kolmekäiguline jõuluõhtusöök kahele klubi restoranis, laual on ootamas ka pudel vahuveini. Auhinna koguväärtus 80 eurot. Loosimises osalemiseks tuleb  White Beach Golfi Facebooki-leht meeldivaks panna, kirjutada kommentaaridesse nimi, kellega tullakse õhtusööki nautima ja jagada seda postitust avalikult oma Facebooki seinal. Võitja loositakse välja 30.novembril.

White Beach Golfi juhataja Vahur Tamme sõnul külastab golfihooajal restorani pigem golfimängija, aga igal aastal tuleb juurde ka muud klientuuri. Väljaspool golfihooaega on restoran siiani olnud avatud vaid tellimuste peale, näiteks jõulupidudeks, sünnipäevadeks ja muudeks tähtpäevadeks. “Sel aastal proovime aga teha teisiti ja oleme detsembrikuus igal nädalalõpul neljapäevast pühapäevani lahti ka kõikidele tavakülastajatele,” selgitab juhataja. “Detsembris pakume uhket 3-käigulist jõulumenüüd, mida ootame kõiki  proovima. Käivitasime Facebookis ka reklaamikampaania, kus loosime välja 3 käigulise õhtusöögi kahele inimesele koos pudeli vahuveiniga. Soovime sellega kutsuda meie klubimajja ka mittegolfareid ja lisaks maitsvale söögile suudame neid ehk nakatada ka golfipisikuga.”
White Beach Golf restoran on detsembris avatud neljapäevast laupäevani 12.00-21.00 ja pühapäeval 12.00-18.00. Menüüs on souse-vide õrnsoolatud lõhe praetud saia, avokaadokreemi, pošeeritud vutimuna ja kartulikrõpsuga; krõbe seakülg wasabi-düšesskartuli, hernekreemi, röstitud küüslaugu,ahjupeedi ja ingveri-kirsikastmega; Vana Tallinna kreembrülee jõulukrõbedikuga. Tellides kõik 3 käiku, on hind ühele inimesele 25 eurot.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga