Virumaa golfarid kutsuvad golfivõistlusele Ojasaare Golf 2017

27.- 28. mail algusega kell 10 toimub golfivõistlus Ojasaare Golf 2017. Oluline on teada, et võistlusel osalejad ei pea omama Green Cardi, HCP-d ei arvestata ning puudub ka vanusepiirang. Võistlus toimub kahel päeval. Laupäeval, 27. mail mängitakse Ojasaare väljaku üheksa lühirada ja üheksa rada, mis algavad chipiga, lüüakse täpsuslööke ning tehakse puttamisvõistlus. Pühapäeval, 28. mail mängitakse löögimängus 18 rada. Mõlema päeva tulemused liidetakse.

Esimesel päeval, 27. mail on kell 10 kogunemine, registreerimine ja soojendus. Kell 10.30 algavad täpsuslöögid ja puttamine radadel, mis algavad chipiga. Täpsuslööke lüüakse ringidesse, mis asuvad 25, 50, 75, 100 ja 125 meetri kaugusel. Igale kaugusele on mängijal 3 lööki. Ringide sisse jäänud pallide arv lahutatakse lühiradadel sooritatud löökide arvust.

Puttamist viiakse läbi ühel griinil. Mängitakse üheksa erinevat puttamisrada. Puttamisel sooritatud löökide arv liidetakse lühirajal sooritatud löökide arvule. Mängitakse kuni neljaliikmelistes gruppides. Kõik mängijad alustavad puttamist erinevalt rajalt. Kui kõik mängijad on palli auku löönud, liigutakse vastu päeva järgmisele avaputi kohale.

Chipiga algavatel radadel mängitakse üheksa rada, mis algavad eelgriinilt. Sooritatud löökide arv liidetakse lühiradadel sooritatud löökide arvule. Avalöögil ei tohi kasutada putterit. Mängitakse analoogselt puttamisvõistlusele. Mängitakse löögimängus üheksa par 3 rada, kasutatakse ühisstarti. Lähtuvalt võistlejate arvust võib osade mängijate stardiaega viia hilisemale ajale kui 10.30.

Teisel päeval, 28. mail kell 10 on kogunemine ja soojendus. Kell 10:30 algab löögimäng 18 rajal, kasutatakse ühisstarti. Sooritatud löökide arv liidetakse eelmise päeva tulemusele. Päev lõpeb autasustamisega, auhinnad antakse parimale naisele ja parimale mehele ning eriauhinnad on osavõistluste parimatele.

“Läheneme seegi kord golfile pisut tavatu nurga alt. Ootame kõiki oma võimeid proovile panema ja lahedat olemist nautima. See on hea võimalus Ojasaarega tutvust tegema tulla,” kutsuvad võistluse korraldajad.

Osalustasu on 20 eurot. Võistlustele saab registreerida hiljemalt 25. mail kella 18.00-ks elektronposti aadressil info@ojasaare.ee või telefonil 5027425. Rohkem infot SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga