VIDEO! Telesaade „Spordisõbrad“ astus vastu Mark Suursalule

Vasakult: Tallinna Televisiooni juhatuse liige ja kirglik spordimees Revo Raudjärv, Mark Suursalu ja saatejuht Jaan Männik. Foto: Katrin Hinrikus

Mis juhtub, kui golfirajal saavad kokku kolm täiesti erineva tasemega mängijat, kellest üks pole varem golfirajale sattunud, üks on möödunud aastal green cardi taskusse pistnud harrastaja ning kolmas Eesti professionaalne golfimängija?

Mõõtu võeti Mark Suursaluga

Tallinna Televisiooni juhatuse liige ja kirglik spordimees Revo Raudjärv ja „Spordisõbrad“ saatejuht Jaan Männik otsustasid sellele küsimusele vastuse leida ning võtsid rajal mõõtu Eesti ühe parima mängija Mark Suursaluga.

Jõelähtmel Estonian Golf & Country Clubis toimunud mõõduvõtus sai vastatud ka küsimus, mida kujutab endast elukutselise golfimängija argipäev.

Mark Suursalu

„Minu võistlused on peamiselt Skandinaavias. Hooaeg hakkab aprilli lõpus ja lõpeb oktoobri alguses. Treeningpäevad näevad sellised välja, et hommikul esimese asjana on üldfüüsiline treening, siis tulen golfiväljakule ja olen siin põhimõtteliselt õhtuni. Käin puttigreenil ja käin kõik elemendid läbi. Ajaliselt võtab see tõesti terve päeva. Ei saa lihtsalt kaks tundi teha ja kõik,“ kommenteeris elukutseline golfimängija Mark Suursalu enda igapäevast rutiini.

Kuidas spordisõpradel Suursalu vastu golfirajal läks?

VAATA VIDEOT! 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga