VIDEO! Spordiklubi Reval-Sport alustas videotreeningutega!

Üle Eesti on välja kuulutatud eriolukord, mille käigus anti ka korraldus sulgeda jõusaalid ja peatada nende külastus. See tähendab, et kõik jõusaalid üle Eesti on suletud, kuid paljudel trennihuvulistel on kindlasti tekkinud küsimus, et kuidas nüüd ennast edasi treenida saab. Variante on tegelikult palju ja üks neist ongi just keharaskusega treeningud.

”Seoses väljakuulutatud eriolukorraga on Eesti Vabariigi Valitsuse otsusel Spordiklubi Reval-Sport SULETUD kuni uute Valitsuse korraldusteni. Kõik kehtivad paketid ja kuukaardid on peatatud ning aktiveeritakse uuesti klubi avamisel.” selgitab klubi sulgemise asjaolu Reval-Sport sporidklubi Müügi-ja turundusjuht Helen Partasjuk-Sootla.

Esimeses videos soovitab treener Siim Kelner treenida keharaskustega. Keharaskusega treenimine on tegelikkuses väga efektiivne, sest tegelikult kõiki inimkeha lihasgruppe on võimalik erinevate harjutuste läbi ära katta. Olgu selleks siis kas kätekõverdused, lõuatõmbed, välja asted, kükid, puusatõsted või mõni muu harjutus, tublil ja aktiivsel ning treeningutele pühendunud inimesel treenimine pooleli jääda ei tohiks.

VAATA VIDEOT ESIMESEST TREENINGUST!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga