VIDEO! “Reporter” tegi kaasa Ojasaare Öö golfivõistluse

Foto: Valle Vahesaar

Kanal2 saate “Reporter” tiim tegi kaasa möödunud nädalavahetusel Lääne-Virumaal Ojasaarel toimunud 24-tunnise golfivõistluse “Ojasaare Öö”, kus kaasa lõi ka sportlike katsetuste poolest tuntud Jaanus Koort. “Tahtsin 18 rada 120 löögiga läbi teha, tuli 123 lööki,” teatab Jaanus oma tulemuse. “Hea oli, et Venno Jaakma õpetas!”

Õpetaja ehk siis Venno läbis 18 rada 70 löögiga. Jaanus Koorti kohta ütleb ta, et tollel on palju potentsiaali. “Kohe näha, et spordiinimene, ta näeb ära, kuidas teha ja teeb kohe järgi,” kiidab Venno Jaakma.

Golfivõistluse korraldaja Marek Tank räägib, et löögimänguna peetud võistlusel oli rekordarv osalejaid, 10 võistkonda. “Võistlus on kerge kiiksuga, nagu me ütleme, kohal on tünnisaun, kust saab näha, kuidas võistlejad puttavad, samuti saab siinsamas telkida,” seletab ta. Kui laupäeval sai mängida lõõskava päikese käes ning veepudel pidi kogu aeg ligi olema, siis öötundidel käis mäng pealampide ja helendavate pallidega, mis siiski massiliselt kaduma kippusid, sealhulgas ka vette sulpsatades.

Võistluse võitis EPT1 võistkond, kuhu kuulusid Alar ja Raido Ralmar, Karel Kirsimäe ja Vilmar Veevo.

Vaata videot!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga