VIDEO! Kui soovid paremat algasendit, siis vaata kindlasti see video läbi ja harjuta!

Eesti Golfikooli peatreener Enrico Villo avas enda leheküljed Youtube’is ja Facebookis.

Seal jagab ta infot löömisliigutuste, varustuse, mängijate ja ka golfi kohta üleüldiselt. „Minu eesmärk on jagada golfaritele infot, mis on huvitav ja kasulik ka nende enda mängu jaoks,” ütleb ta.

Ta on postitanud juba videod algasendi parandamisest, golfikooli tegemistest ja Sander Aadusaare arengust.

„Sander on sportlane suure algustähega. Ta saab aru, et areng selles mängus ei ole sirgjooneline. Edusammud on väiksed ja tihti neid koheselt ei hooma,” sõnab Enrico. „Praegu võrreldes kahe aasta taguse ajaga on Sander füüsiliselt hoopis teine inimene. Ta on ja näeb välja nagu sportlane ning treenib, toitub ja puhkab vastavalt.”

Sandri kommentaar: „Swing ja täislöögid olid aastaid minu mängu nõrgim külg. Kui Enrico Villo ja Michael Jacobsiga kahe aasta eest alustasime, siis lõin ma palli üsna lühikeselt, palli lennukaar oli liiga madal ja eksimused olid kahele poolele. Tänaseks oleme löögi palju täpsemaks saanud, sest kepilaba on läbi tabamuse palju stabiilsem. Minu teadmised golfiswing’i kohta olid peaaegu olematud ja paljud probleemid tekkisid valedest arusaamadest. Nüüd tean ma täpselt, mille kallal pean töötama ja mõistan enda swing’i paremini kui kunagi varem. Ma tunnen, et olen jõudnud punkti, kus suudan maailma parimate mängijatega võistelda ja neid võita.”

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga