VIDEO! Janar Toomesso Sirel & Partnerid golfiturniiril: suur soov oli Eesti golfimaastikule hea hoone teha

Janar Toomesso

Janar Toomesso, kelle arhitektibüroo kujundas Pärnu Bay klubihoone, ütles 30. juunil Otepääl peetud advokaadibüroo Sirel & Partnerid golfiturniiril, et see oli väljakutse, nagu iga töö, aga südamelähedane, sest suur soov oli Eesti golfimaastikule hea hoone teha.

Ameerikas sai hoone ühel konkursil teise koha. „Kui teine koht tuleb Ameerikas, on see väga meeldiv. Eestis saime ka ühe esikoha,“ märkis Toomesso, kuid lisas, et hoone sisearhitektuuris on veel vaja pingutada.

Toomesso büroo tegi tänavu green card’i kursuse kõigile soovijatele. Kaheksa tegi green card’i, neist viis otsustas mängima hakata. „Kui neist kaks-kolm jääksid ala juurde, oleks kõik väga hästi,“ arvab Toomesso.

Toomesso büroo toetab golfi, kuna nad on saanud sealt nii palju rõõmu. „Kui sõidad lumelauda uuel nõlval, saad samasuguse adrenaliini nagu siis, kui mängid golfivõistlusel hea ringi,“ sõnab Toomesso.

Jüri Sirelile jagub Toomessol ainult kiidusõnu: „Kes pole golfivõistlust korraldanud, ei tea, kui palju on vaja korraldamiseks.“

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga