VIDEO I Ole Miss võitis naiste NCAA meistrivõistlused

University of Mississippi võitis 26. mail lõppenud naiste NCAA 1. divisjoni meistrivõistlused.

See oli nende esimene meistritiitel. Naiskonda kuulusid Julia Johnson, Andrea Lignell, Chiara Tamburlini, Kennedy Swann, Ellen Hume ja Smilla Sonderby.

Finaalis alistati Oklahoma State 4:1. Tuntuimate osalejatega matšis sai Swann 2&1 jagu Oklahoma staarist Maja Starkist, kes viimasel US Openil jagas 13. kohta.

Esimese asetusega Stanford kaotas 2:3 veerandfinaalis Arizonale ja eelmise aasta meister Duke poolfinaalis 0:5 Oklahomale.

Florida State jagas 9. kohta ja jäi napilt kohamängudelt välja. Florida State võitis Louisville Regionali, kus osales Fairleigh Dickinson.

Golfstati edetabeli parim kool University of South Carolina jäi 13. kohale.

Stanfordi eest mängis Rachel Heck, kes võitis 24. mail individuaalvõistluse tulemusega -8 (69, 67, 70, 74). Heck on NCAA ajaloos üheksas võidukas esmakursuslane ja esimene Stanfordi esindav võitja.

Emma Spitz (UCLA) kaotas löögiga. Spitz võitis Regionali, kus osales Anete Liis Adul.

12. kohta jagas rootslanna Stark, 28. kohta teine rootslanna Linn Grant. Granti koduülikool Arizona State kaotas veerandfinaalis 1,5:3,5 Duke’ile. Arizona eest, mis Stanfordi alistas, mängib leedulanna Gile Bite Starkute, kes individuaalvõistluse lõpetas 36. koha jagamisega.

Arizona State’i esindav Põhja-Iirimaa äss Olivia Mehaffey jagas 53. kohta. Ta hakkab profiks juba 28. mail algaval Symetra Touri etapil. Mehaffey on mänginud kolmel British Openil, kahel US Openil ja ühel ANA Inspirationil. Arizona State’iga võitis ta NCAA 2017. aastal. Amatööride maailma edetabelis on ta 22. kohal.

Mängiti Arizonas Grayhawki väljakul.

https://twitter.com/GolfChannel/status/1397709026876694530

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga