VIDEO! Golfilöök lendab vahel metsa? Brandon Bays avitab

“Olete vahel golfiväljakul tundnud, et avalöök peaks tulema suurepärane või putt õnnestuma, aga miski saboteerib?” küsib Brandon Bays, kes on üks eredamaid ja uuenduslikemaid vaimseid õpetajaid isikliku kasvamise valdkonnas.

Lahendust saab lugeda tema raamatust “Rännak” või kuulda temalt eneselt, kui ta osaleb 1.-3. maini Tallinnas toimuval seminaril. Loomulikult ei õpeta Bays, kuidas golfi mängida, küll aga õpetab maailmas hinnatud rännakumeetodi väljatöötaja, kuidas oma emotsioone kontrollida ja rohkem hetkes elada.

Baysi meetod aitab lahendada füüsiliste põhjuste emotsionaalseid tagamaid, mille tulemusel võib ka haigus taanduda. Tallinnas toimuval seminaril saab kogeda, kuidas lahustuvad minevikutraumad, mida alateadvuses kaasas kantakse.

Rännakumeetod pakub väga praktilisi viise, et avastada oma seesmine võimekus ja elada seejuures rõõmurikast ja rahuldustpakkuvat elu. Praktikat kasutavad maailma paljud haiglad, sõltuvusravikeskused, õpetajad koolides, suurettevõtete juhid, sotsiaaltöötajad vanglates ja lastekodudes. Baysi praktikad aitavad hakkama saada väga erinevate raskustega alustades füüsilistest tervisehäiretest ja emotsionaalsetest traumadest kuni suhte- või karjääriprobleemideni välja.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga