VIDEO! Film, mida iga spordisõber peab nägema!

Täna esilinastus Coca-Cola Plazas  film „Björn Borg ja McEnroe“, mis räägib kahe tenniseikooni kokkupõrkest. Tegemist on linateosega spordiajaloo ühest suuremast legendist, tennisist Björn Borgist, tema tähtsaimast rivaalist, noorest ja andekast John McEnroest, ning nende ajaloolisest duellist Wimbledoni turniiril. Tänasel esilinastusel oli kohal muidugi palju tennisefänne, kuid kinosaalis võis näha ka tuntud golfimängijaid, nende seas pangajuht ja golfimängija Priit Põldoja.

Film „Björn Borg ja McEnroe“ jutustab lugu kahe mehe legendiks saamisest ja hinnast, mis neil selle eest tuli maksta.

Film toob tennisetähe Björn Borgi elu dramaatilisemad hetked esile sama haaraval moel nagu Hank Haney raamat „Suur möödalask“ tutvustab golfitähe Tiger Woodsi kuut tormilist aastat ajavahemikus 2004–2010, mille jooksul äärmiselt andekas golfimängija võitis kuus suurturniiri ning tegi golfiajalugu, tõsi küll, mitte sedavõrd karmi „kes keda“ rivaliteedi kaudu. Üks moment on kõigi sportlaste elus sarnane ning see on jagusaamine kuulsuse ja ülespoole pürgimisega kaasnevatest tagasilöökidest.

Ajakirja Golf toimetus soovitab filmi kõikidele spordisõpradele!

Filmi režissöör on Janus Metz, osades Sverrir Gudnason, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Tuva Novotny ning tootjamaad on Rootsi, Taani ja Soome.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga