Viasat Golf Open golfivõistlus ootab osa võtma

Foto: Tiit Haljand

Viasat Golf Open golfivõistlus toimub Otepää Golfikeskuses 7. juulil kogunemisega kell 11 ja ühisstardiga kell 12. Võistlus toimub järgmistes võistlusklassides EGA täpse HCP alusel: mehed HCP 0-12, löögimäng; mehed HCP 12,1-18, HCP löögimäng; mehed HCP 18,1-36 Stableford punktimäng; naised HCP 0-18, HCP löögimäng; naised HCP 18,1-36 Stableford punktimäng ning HCP 36,1-54 mehed, naised ja juuniorid ühises arvestuses, Stableford punktimäng.

Osaleda võivad kõik golfimängijad, kellel on aktiivne HCP ja osavõtutasu registreerumisel tasutud. Kellel ei ole aktiivset HCP-d, on lubatud osaleda väljaspool arvestust. Maksimaalne osalejate arv on 108 võistlejat.
Võrdse tulemuse korral otsustab paremusjärjestuse võistleja HCP, võitjaks loetakse madalama HCP-ga mängija, seejärel viimase 9 raja parim tulemus. Kui ka peale seda on seis viigiline siis viimase kuue raja parim tulemus jne.

Erivõistlusteks on pikim avalöök rajal 1 meestele ja naistele eraldi arvestuses; Hole-In-One võistlus rajal 13 ühisarvestuses; parim scratch ja Kalev Kruusi eriauhind. Eriauhinnad antakse parimale juuniorile klassis 6 ja parimale naisele klassis 6 (juhul, kui parim naine ei mahu võistlusklassi 2 parima hulka).

Avatud registreerimise käigus registreeruvatele mängijatele on osavõtutasu 65 eurot, mis tuleb tasuda AS Saga Golf arveldusarvele EE662200221062947207. Viasati satelliittelevisiooni klientidel kes omavad kehtivat lepingut Viasat AS-ga kehtib soodushind 55 eurot. Otepää golfiklubi liikmetele kehtib soodushind 60 eurot. Juunioride klassis on osavõtutasu 25 eurot. Osavõtutasu sisaldab: green-fee’d, soovi korral golfikäru, harjutuspalle, hommikukohvi, karastusjooki, suupisteid rajal ning võistlusjärgset toitlustust.

Viasat Golf Open 2017 lõpetamine koos korraliku pidusöögi ja parimate autasustamisega algab orienteeruvalt kell 19.00 Otepää Golfi klubihoones restoranis Mr Jakob. Autasustatakse iga võistlusklassi 2 paremat mängijat ning erivõistluste võitjaid. Parimatele auhinnaks Clickgear kärud.

Koosviibimise lõpus toimub loosimine kõigi Viasat Golf Open osalejate  vahel, mille võitja saab Callaway fititud raua set’i. Auhindade kättesaamise eelduseks on kohalviibimine.

Registreerimise tähtaeg kutsega mängijatel on 3. juuni. Avatud registreerimine teistele võistlejatele kuni 5. juulini. Esimeses järjekorras saavad võimaluse osaleda ootelehele kogunenud võistlejad.
Ooteleht on avatud golfboxis alates võistluse väljakuulutamisest. Juhul kui võistleja ei ole tasunud osavõtutasu registreerimise lõpptähtajaks 5. juulil, on võistluskomiteel õigus anda selle võistleja stardikoht üle temast järgmisele ootelehel olevale mängijale.

Registreerida on võimalik: süsteemis Golfbox, ligipääs Otepää Golfikeskuse veebilehelt www.otepaagolf.ee; e-maili teel: caddiemaster@otepaagolf.com ja telefoni teel: +372 56200115. Registreerimisel palutakse teatada ees- ja perekonnanimi, täpne HCP, koduklubi ja e-maili aadress ja/või telefoni number. Stardinimekiri avaldatakse Golfbox’s hiljemalt, 6. juulil.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga