Valla Aasta Tegija valikute seas on golfiseltskond Kadrina EPT

Kadrina EPT

Foto: Kadrina EPT

Kadrina vald valib enesele kolm Aasta Tegijat ning spordi valdkonnas on ühe tegijana välja pakutud harrastusspordivõistkonda Kadrina EPT kui maakonna ainukese golfisimulaatori maaletoojat. Tublimad valitakse välja majanduse, spordi ja hariduse ning kultuuri kategooriates, igaühes viie nominendi hulgast.

MTÜ Kadrina EPT ehk Eriti Pole Treeninud eesmärgiks on spordi edendamine ja kogukonna ühendamine spordiürituste korraldamise kaudu. Golfisimulaator Optishot 2 soetati kohaliku omaalgatuse programmi abiga ning avati tänavu 20. märtsil Kadrina spordikeskuses kohaliku ajalehe Virumaa Teataja, Ojasaare Golfi eestvedaja Jaan Lipsmäe, Kadrina vallavanema Erich Petrovitsi, Jõelähtme golfiklubi külaliste Joel ja Anete-Liis Aduli ning Kadrina golfiklubi EPT liikmete juuresolekul.

„Golfisimulaator annab võimaluse talvisel ajal kätt harjutada ja kevadiseks välihooajaks valmistuda. Samuti on simulaatori eesmärk tutvustada golfi algajatele ja tuua ala juurde uusi huvilisi,ˮ selgitas MTÜ Kadrina EPT juhatuse liige Marek Tank. Praegu käib tema sõnul igal õhtul golfi mängimas 3-4 inimest, nädalas kokku umbes 20 golfihuvilist.

EPT nimi tuli jutuks esmakordselt 2014. aasta alguses, sest kunagine Kadrina EPT hoidis spordis lippu kõrgel. Kuna paljudel Kadrina noortel on seos EPT-ga seal töötanud vanema või vanavanema kaudu, otsustatigi nimele uus väärtus anda. 2014. aasta jaanuaris osalesid Vallo Vahesaar, Karmo Kalamäe ja Grete Pehk Kõrvemaa suusamaratonil meeskonnanimega Kadrina EPT. Asi tundus toimivat, nii otsustati ka järgnevatel üritustel sama nime kasutada. Kõige enam on nime kasutatud golfivõistlustel. Hetkel on aktiivseid EPT liikmeid ja eestvedajaid kümmekond, golfimängijaid kokku poole rohkem.

Valimine kestab nii veebisaidil www.kadrina.ee kui ka valla raamatukogudes kuni 15. jaanuarini 2018. Võitjaid austatakse Eesti Vabariigi sünnipäevapeol 2018. aasta veebruaris. Iga kategooria võitja saab aule ja kuulsusele lisaks ka 1000 eurot auhinnaraha.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga