Valgerannas toimub taas Volvik Ball Cup

18. juunil toimub White Beach Golf golfivõistlus Volvik Ball Cup, ühisstardiga kell 10.00. Tegu on lahtisega individuaalvõistlusega punktimängus, kuhu on oodatud osavõtjad kõikidest golfiklubidest. Maksimaalne osalejate arv 72. Registreeritud on juba 25 inimest.

Mängitakse suurima lubatud HCP-ga 54,0 ning mängijatel kelle HCP ületab 36 arvestatakse tulemus HCP 36 alusel. Erivõistlusteks on pikim löök rajal 1 eraldi meeste ja naiste arvestuses, lähim lipule rajal 13 ühisarvestuses ja parim Scratch.

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat ja erivõistluste võitjaid. Osavõtutasu on 70 eurot, WBG 2017 hooajapileti omanikel 30 eurot ja see sisaldab, greenfeed, harjutuspallide ja golfikäru kasutust, suveniire sponsoritelt, sauna ja riietusruumide kasutamist ja võistlusjärgset kahekäigulist lõunasööki.

Registreerimine lõpeb 14. juunil kell 12.00. Registreerida on võimalik süsteemis Golfbox, meiliaadressil caddiemaster@wbg.ee või telefonil +372 44 29930. Juhul , kui võistlustele registreerub rohkem kui 72 osalejat, on eesõigus Volvik`i kutsutud külalistel, ning seejärel kõikidel teistel registreerumise ajalises järjekorras süsteemis GolfBox. Lisainfo leiab SIIT!

Volvik on tõusev täht golfipallide tootjate hulgas, kes on ennast positsioneerinud peamiselt värviliste pallide tootjana.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga