Valgeranna Valged Ööd: võistlus, mis tähistab Viking Line’i ja Valgeranna golfiväljaku 10. koostööaastat

22. juunil toimub kaunis Valgerannas White Beach Golfi ja Viking Line’i koostöös Valgeranna Valged Ööd võistlus.

Foto: Ivo Kraus

Valgeranna Golf on üks soomlaste soositumaid Eesti golfiklubisid

Viking Line’i ja Valgeranna golfiväljaku koostöö tähistab sel aastal väärikat juubelit. “Initsiatiiv tuli Viking Line’i Soome kolleegidelt, kes kümme aastat tagasi koostööd alustasid ja hooaja avaüritusel osalejatele Viking Line’i auhindu jagasid,” selgitab Viking Line’i müügijuht Veli Varvas, kuidas koostöö alguse sai.

2010. aastal, kui Viking Line’i ja White Beach Golfi koostöö algas, oli Eestis veel vähe golfiväljakuid ning Valgeranna oma avarate ja kaunite vaadetega oli üks moodsamaid. Koostöö alguses oli tähtis roll ka golfiharrastajast Soome arhitektil Kosti Kuoronenil, kes on kavandanud Soomes üle 50 golfiväljaku ja ka Valgeranna Golfi, mis on üks soomlaste soositumatuid golfiklubisid Eestis. Veli Varvase sõnul on just Viking Line’i Soome kolleegide seas palju golfisõpru, kes käivad võistlemas ning mängivad koos tervete peredega.

Viking Line on alati toetanud sporti ja vabaajategevusi

Veli Varvas sõnab, et Viking Line hindab golfi kui võimalust aega veeta ja argimurede kõrval meelerahu saavutada. “Viking Line’i eesmärk on alati olnud spordi ja vabaajategevuste toetamine ning läbi selle ka reklaam,” selgitab ta, miks võistlus on kasulik mõlemale osapoolele.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga