Valgeranna kutsub hooaja lõpuvõistlusele

Valgeranna Golfiklubi kutsub liikmeid hooaja lõpuvõistlusele ja sellele järgnevale hooaja pidulikule lõpetamisele 10. oktoobril.

Maksimaalne osalejatearv on 88 ja seda ei suurendata. Hetkel on mängidasoovijaid 60. Registreeruda saab 8. oktoobrini.

Lõpuvõistlus ja lõpupidu on Valgeranna Golfiklubi liikmetele. Lõpupeole on oodatud ka need Valgeranna Golfiklubi liikmed, kes võistlusel ei osale, samuti kõikide klubiliikmete kaaslased.

Korraldajad annavad endast parima, et oleks tagatud võistlejate ja õhtuse ürituse külaliste turvalisus. Täitmaks siseruumides kehtestatud 50-protsendise täituvuse nõuet, suurendatakse klubimaja mahutavust terrassile paigaldatava 150 ruutmeetri suuruse köetava telgiga. Desovahendid on kõigile kättesaadavad nii klubimajas kui ka väljakul. Turvalisuse tagamiseks oodatakse vastutustundlikku käitumist ka külalistelt, selleks:

* püsi kodus ja võta kohe ühendust perearstiga, kui tekib üks või mitu järgmistest ägedate ülemiste hingamisteede viirushaiguste sümptomeist: köha, nohu, maitse- ja lõhnatajuhäired, kurguvalu, palavik, seletamatult halb enesetunne või muud ägedalt tekkinud sümptomid;
* püsi kodus, kui sa oled määratud isolatsiooni või karantiini;
* püsi kodus, kui sa oled saabunud kuni kaks nädalat enne võistluspäeva riskipiirkonna riikidest ja sul on liikumispiirang;
* klubimajas viibi nii lühikest aega kui võimalik ja suhtle teenindajatega ainult hädavajadusel;
* siseruumides kasuta näomaski;
* võimalusel tule kohale võistlusriietes, et vältida riietusruumide ja pesuruumide ülekoormust.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga