Valgeranna Golfiklubi naiste kapten Margit Rits: rõõm on näha suurel hulgal noori treenimas

Margit Rits

Fotod: Sigrid Absalon

Valgeranna golfiklubi juhatuse liige ja naisteklubi kapten Margit Rits peab tänavust hooaega igati õnnestunuks, kuid kavatseb ennast kevadel treeneri käe all täiendama hakata. Üheks tänavuseks õnnestumiseks peab ta seda, et noored lõid klubi tegemistes aktiivselt kaasa ning pro Gert Velsberg jagas neile aktiivselt golfiteadmisi.

Kuidas võtate kokku golfiklubi 2017 hooaja tulemused?

Oma selle aasta golfihooaja võtan enda jaoks kokku sõnadega – võin rahule jääda! Kõige rohkem on mul hea meel selle üle, et võtsin esimest korda osa Viljandimaa-Pärnumaa meistrivõistlustest 2017, kus ma saavutasin punktimängus 1. koha ja naiste üldarvestuses oli 2. koht. Algul kahtlesin, kas minna või mitte, sest mul oli alles kolmas hooaeg lõppemas, aga tasus minna. Alati tasub mängida!

Margit Rits

Ja kogu see hooaeg oli väga tore, eriti hea on see, et Pärnus on kaks väljakut mis on superkorras, Bay Links ja minu koduväljak White Beach Golf, kiitus väljaku tiimile!

Kas soovite sellel hooajal kedagi meeskonnast esile tuua?

Ma võib-olla seekord nii isiklikuks ei läheks, aga suur rõõm on näha WBG -s suurel hulgal noori pro Gert Velsbergi taktikepi all treenimas. Meil juhatuses oli arutusel, et on vaja noored golfi juurde tuua. Ja see on õnnestunud, ka lõpupeol olid noored ilusasti kohal, nii võistlemas kui õhtusöögil. Ega kui vanemad golfi juurde käe otsas ei vii, siis on noori raske sinna saada. Selle üle on hea meel, et nad on aktiivsed!

Margit Rits

Millised on järgmise hooaja plaanid?

Järgmiseks hooajaks on minul isiklikult plaan järgmine: kuna minul lõppes kolmas hooaeg, siis pall on enam-vähem lennus, aga kohe kevadel lähen kindlasti treeneri juurde trenni. Tunnen, et lähimäng pole päris korras, see ei aita, kui pika drive`i teen, edasi on kõik untsus.

Ja on võistlused, mis hoiavad adrenaliini üleval! Nii et trenn, mäng ja võistlused!

VAATA HOOAJA LÕPUVÕISTLUSE JA LÕPUPEO GALERIID!
Fotod: Ivo Kraus photography

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga