Uuest aastast tõuseb ajakirja Golf hind! Võidab see, kes tellib ajakirja novembrikuus!

0
golf

Foto: Shutterstock

Ajakiri Golf üllatab peagi oma lugejaid uue novembrinumbriga ning veel enne trükivärske ajakirja postikastidesse ja müügilettidele jõudmist vallandub ka tellimiskampaania koos paljude üllatustega.

Novembrikuus ajakirja Golf aastatellimust tehes on üksiknumbri hind 4.50 ehk 18 eurot selle eest, et aasta otsa jõuaks korra kvartalis tellija postkasti golfiajakiri. Uuest aastast muutub ajakirja Golf tellimine kallimaks ning üksiknumbri eest tuleb kolm eurot senisest rohkem välja käia. Kui varem maksis ajakirja aastatellimus 18 eurot, siis alates 1. detsembrist maksab aastatellimus 30 eurot – sestap on just novembris õige aeg aastatellimus ära teha!

Tellimiskampaania kestab novembrikuu lõpuni 

Kolmapäeval alanud 2018. aasta tellimiskampaania tähendab terve novembrikuu vältavat kampaaniat, mille raames korraldame tellimismänge koos auhindadega.

Telli ajakiri aastaks soodsama hinnaga ja võida peen käsitööna valmistatud härrasmeeste nahast lips 

Esimese nädala partneriks on disainiga tegelev perefirma DeMoog, kes on otsustanud luua hingelt härrasmeestele midagi erilist ja kvaliteetset, disainis ajatut ja vastupidavat, mida pärandataks põlvest-põlve, vanaisalt lapselapsele, isalt pojale. Sel nädalal loosime tellijate vahel välja ühe DeMoog käsitsi valmistatud nahast kikilipsu.

DeMoog valmistab põhjamaise disainiga nahast kikilipse ja kogu maailmas eksklusiivseid lipsusõlmi Nu Windsor. Ettevõtte tootevalikus on kahte erinevat tüüpi loomanahast kikilipsud, Butterfly ja Batwing kikid, ning kogu maailmas eksklusiivne Nu Windsor lipsusõlm, mis on mõeldud disainielemendina meeste pikale lipsule. Kõik tooted valmivad 100% Eesti käsitööna ja vaid hoolikalt valitud materjalidest.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga