US Open lõppes tõelise põnevuspäevaga

Nick Faldo küsis kord Ben Hoganilt, kas tal on mõni nõuanne, kuidas US Openit võita. Tuleb lüüa parim tulemus, ütles Hogan.

2021. aasta US Open lõppes 20. juunil Torrey Pinesi väljakul tõelise põnevuspäevaga. Seda juhtisid pärast kolmanda ringi lõppu Russell Henley, Louis Oosthuizen ja Mackenzie Hughes tulemusega -5. Kahe löögi kaugusel olid Bryson DeChambeau ja Rory McIlroy ja siis veel ridamisi hulk staare löögiliste vahedega, kõigil kindlasti võimalus võita, kuni Brooks Koepkani välja, kelle tulemus oli par ja kes polnud isegi esikümnes.

Esimestest radadest alustati birdie’dega ja kuna liidrid omakorda vastasid bogey’dega, vahetus juhtpositsioon kogu aeg. Koepka alustas kolme birdie’ga ja kui juhtpositsiooni andis sellel hetkel -4, tundus, et ta võib võita. Oli ainult üks nõue: bogey’t teha ei tohi. Kui alustad päeva par’ilt.

Lõpuks sai aga muidugi jääda ette vaid üks mees.

Jon Rahm. -6.

Oosthuizen kaotas löögiga.

Koepka jagas 4. kohta tulemusega -2, mis näitab, et peategelane oli US Openil taas väljak. Isegi kui võis tunduda, et see pole nii eriline kui näiteks eelmise aasta Winged Foot, sest Torrey Pinesil toimub PGA Tour igal aastal.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga