Uljaspeade mõtlematu golfimurul kihutamine leidis kiire lahenduse

Uljaspeade mõtlematu golfimurul kihutamine leidis kiire lahenduse-2Nädala alguses levis meedias teade sellest, et pühapäeva õhtupoolikul lõhkusid noored kihutajad Valgeranna Golfi mänguväljakul kihutades griinimuru. Praeguseks on lugu poolte kokkuleppel selgeks räägitud.

“Eile õhtupoolikul harjutasid nolgid BMW-ga meie väljaku 13. griinil drifti. Õnneks oli pealtnägijaid ja tänaseks oleme välja selgitanud süüdlaste nimed ja elukoha. Tegemist on Audru valla elanikega. Neil on praegusest hetkest aega 24 tundi, et võtta väljakuga ühendust ja kokku leppida kahjude hüvitamises.” Selline pöördumine ilmus esmaspäeval White Bech Golfi Facebooki (FB) lehel ja aitas kaasa edasistele arengutele.

Uljaspeade mõtlematu golfimurul kihutamine leidis kiire lahenduseGolfiklubi juhataja Vahur Tamm rääkis, et uudis autoga White Beach Golfi (WBG) 13. griini lõhkumisest ületas ootamatult ülevabariigilise uudisekünnise. Algselt WBG FB-i leheküljel avaldatud teadet on jagatud 178 korral ja see on jõudnud umbes 24 000 FB kasutajani. Lisaks avaldasid sellest loo Postimees, Pärnu Postimees ja Delfi. Klubi on kõigile väga tänulik kaasaelamise ja info edastamise eest.

“Täna hommikul võttis minuga ise ühendust ka loo peasüüdlane, kes kahetses oma tegu ja lubas tekitatud kahju hüvitada,” lausus Vahur Tamm. “Leppisime kokku, et see saab toimuma lähima kahe nädala jooksul. Loodame kaasata ta väljaku hooldustöödele, et ta mõistaks, millist tööd peab igapäevaselt tegema greenkeeping‘u meeskond ja mida tähendab ühe hea golfiväljaku korrashoid. Ehk saab selle tulemusena ka temast veidi parem inimene.”

Lõhutud griinil on taastamistööd tänaseks tehtud ja edasine kõik looduse kätes. “Meie head greenkeeper Aare avaldas lootust, et kuu aja jooksul on griin taastunud endises headuses. Õnneks oli tegu PAR3 griini tagaservaga, kuhu tavaoludes peaks pall sattuma suht harva,” lisas juhataja.

Valgeranna Golfiklubi tänab kõiki sündmusele kaasaelanuid ja kutsub kõiki külastama White Beach Golfi Pärnumaal!

Uljaspeade mõtlematu golfimurul kihutamine leidis kiire lahenduse3
Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga