TV3 Open ootab golfi mängima

TV3 Open 2016. a. osalejad

Kolmapäeval, 7. juunil, toimub juba kaheksandat korda TV3 Open golfivõistlus. Võistlus korraldatakse nii TV3 klientidele kui ka kõigile neile, kellele lihtsalt meeldib TV3 ning soovivad heas seltskonnas toreda päeva veeta. Võistlust peetakse nii Sea kui Stone Course’il. Registreerimine kutseteta osalejatele on avatud, kuid kohtade arv on piiratud!

Võistlema oodatakse neid, kelle mängutase on 0-36, ühisstart Sea Course`s on kell 10.00, kus maksimaalne osalejate arv on 88 mängijat. Võisteldakse gruppides: HCP 0-11,4 HCP-löögimäng; HCP 11,5-18,4 punktimäng ja HCP 18,5-36 punktimäng.

Kes aga mängib taset 37 või kõrgemat või polegi veel päris kindel, mis tase tal on, on oodatud Stone Course’i võistlusele, kus mängitakse sõbralikku võistkondlikku formaati Florida Scramble, järjestikuste startidega alates kell 12.00.

TV3 külalistele ja koostööpartneritele on võistlus tasuta. Ilma kutseta on võimalik võistelda, tasudes osavõtutasu: Sea Course’il 50 eurot ja Stone Course’il 30 eurot. Peale võistlust ootab TV3 mängijaid väärtuslike auhindadega, sest võistluse raames on mitmeid põnevaid TV3 saadete nimelisi erivõistlusi.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga