TV3 GOLFIRUBRIIK! Vastamisi on telekanali noored saatejuhid

Paul Põhi„Seitsmeste“ juba tavapäraseks saanud golfirubriik oli läinud reedel eriline, sest võistlustulle astusid telekanali omad inimesed, saatejuhid Marek Lindmaa ja Ingrid Teesalu. Enne kui daam ja härrasmees golfikepi pihku haaravad, vestleb reporter ja Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer Niitvälja pro Paul Põhiga ja tema esimene küsimus on: “Kas golf sobib eestlasele?” Pro leiab, et golf sobib lausa kõigile, nii noortele kui ka vanadele, seda sportlikust taustast hoolimata. Kui Marko tahab teada, kellele Paul panuse teeb, vastab too: “Usaldan Ingridi naiselikku vaistu, kuidas griini õigesti lugeda!” Daam ise kinnitab, et on mänginud minigolfi, kuid üldiselt tal kogemus puudub. “See saab huvitav olema,” loodab ta. Marko kinnitab, et minigolf on midagi muud, kuid mingi treeningefekti puttamiseks see siiski annab.

MarekMarek Lindmaa seevastu on juba golfi enda jaoks avastanud ja saab aru, miks inimesed seda mängivad. Temagi suunab fortuuna võluva kaaslanna poole, kuigi too pole varem rajal olnud: “Arvan, et algajaõnn tuleb temale kaasa!” Ingridi eesmärgiks on siiski vaid kepiga pallile pihta saada ja kui see õnnestub, loeb ta päeva kordaläinuks.

Marko Kaljuveer teeb veel selgeks, et võidab see, kes läbib raja vähimate löökidega ja duell algab. Marek hindab silmaga maad pallist auguni ja naerab: “Olen seda telekast näinud, et vaadatakse, kuidas pind jookseb!” Löök löögi järel tasavägist toksimist ja võidukas on lõpuks daam – 4:5. “Väga meeldis, tulen järgmine kord ka!” rõõmustab fortuuna soosik. Ta saab kätte õnnitlused Eesti Golfi Liidu presidendilt isiklikult ja Ingrid kuulutatakse saatejuhtide hetkeliidriks.

IngridKui Marko pakub, et Marek oli džentelmen ja lasi daamil võita, pahvatab too: “Polnud ma midagi, tahtsin ise võita, aga algajat õnn toidab!” Reporter soovitab järgnevalt kõigil minna „Seitsmeste“ kodulehele, valida senistest duellidest välja meeldejäänum paar ja loos valib hääletajatest välja kahe autasu saajad. Autasuks on Niitvälja Golfi kolmepäevane green card’i kursus ja algajapakett. Viimane tähendab teekonna algust golfariks saamisel, green card’i kursust, hooaja mänguõigust mõlemal väljakul ja trenne.

MarekjaIngridSeekordne vaatajaküsimus on: “Kus asub Eesti esimene golfirada?” ja vastamiseks tuleb minna puhkaeestis.ee kodulehele.

Järgmisel reedel on võistlustules Sirje Eesmaa ja Mart Mardisalu.

Marek Lindmaa ja Ingrid Teesalu võistlust saab üle vaadata SIIN!

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga