Tulemas on rajamängu Eesti meistrivõistlused

Foto: Golf X Rae

Eesti meistrivõistlused rajamängus 2017 ja seeniorite Eesti meistrivõistlused rajamängus toimuvad juba 09.-11. juunil Golf X Rae golfiväljakul. Võistlusklassid ja HCP piirengud on järgmised: mehed HCP max 18,0 ja naised HCP max 24,0. Võistlusklassi avamiseks on vajalik vähemalt 8 registreerujat, võistlusel saab osaleda maksimaalselt 32 mees- ja 16 naisvõistlejat igas klassis. Juhul kui registreerub rohkem võistlejaid, siis eelistatakse madalama HCP-ga mängijaid.

Rajamängu tabeli asetus saadakse loosi teel. Registreerunud mängijad jagatakse kahte gruppi vastavalt mängija HCP-le ning seejärel loositakse vastavad gruppide kohad selliselt, et madalamas HCP grupis olevad mängijad loositakse kohtadele 1-8 ja teise grupi mängijad loositakse kohtadele 9-16. Juhul kui ei registreeru 16 mängijat, siis vastavalt vähendatakse loositavate gruppide suurus. Kui registreerub rohkem kui 16 meesvõistlejat, peetakse 1. mänguring reedel, 9. juunil. Vastasel juhul algab võistlus 10.juunil.

Mängitakse raja võidu peale. Mängu võitja selgub kui ühe mängija eduseis on suurem, kui jääb radu lõpuni mängida. Kui 18 raja läbimisel on seis viigis, siis alustatakse mängimist uuesti rajalt 1 ja mäng kestab niikaua, kui üks mängijatest saavutab raja võidu.

Eesti meistrivõistluste arvestuses autasustatakse võistlusklassi 3 parimat meistrivõistluste medaliga. Registreerimine toimub Rae Golfiklubi Golfboxis kuni 7. juuni kell 12-ni. Osavõtutasu 55 eurot saab kanda Raeg Golf OÜ arvele, Swedbank AS EE952200221065214254 või tasuda kohapeal. Stardijärjekord avaldatakse Rae Golfiklubi kodulehel hiljemalt 8. juunil kell 10.00.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga