Treener Gert Velsberg kutsub rühmatreeningutesse ja Green Cardi kursustele

Gert Velsberg
Foto: Rasmus Kooskora

Rühmatreeningud klubis White Beach Golf toimuvad alates 30. maist teisipäeviti algusega kell 17.30 ning kestavad 90 minutit. “Pool sellest ajast me keskendume lähimängule ning ülejäänud swingile. Kui registreerub suur hulk huvilisi, teeme neile, kes hiljem end kirja panid, neljapäeval lisatrenni. Kõik huvilised on oodatud heas seltskonnas läbi lusti golfi õppima,” selgitab treener Gert Velsberg.

Oluline on end eelregistreerida. Hind on 15 eurot osaleja, kellele aga teistega koos õppimine ei sobi ja ta tahaks individuaalset lähenemist, on võimalik võtta eratunde hinnaga 40 eurot.
“Kui olete Pärnus näinud inimesi, kes veel golfi ei mängi, aga teie arust peaksid, siis andke neile teada, et käesoleva hooaja järgmised kaks Green Cardi kursust toimuvad 10.-11. ja 17.-18. juunil, ” lisab Gert Velsberg. “Kursust on võimalik vormistada ka kinkekaardina, — tegemist on ka väga hea võimalusega kinkida oma tuttavale tore hobi kogu eluks!”

Kursuse hind on 100 eurot osaleja kohta. Registreerimine ning täpsem info kõikide trennide kohta gertvelsberg@gmail.com ja treener palub talle julgelt kirjutada või helistada 5084856.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga