Aprillikuud saab lugeda suursaarte ja mandrivahelises lennuliikluses heaks kuuks. Võrreldes märtsikuuga, mil Transaviabaltikal jäi mandri ja Kärdla vahel teenindamata kehvade ilmastikuolude tõttu kuus lendu, võimaldasid aprillikuus paranenud ilmad kasvatada Kärdla suunal reiside täitumust.
„Kui märtsis saime Tallinn-Kärdla-Tallinn suunal teenindada 474 reisijat, siis aprillikuus paranenud ilmastikuolud kasvatasid reisijate arvu juba 584 lendajani,“ rääkis möödunud kuu lennustatistikast ettevõtte esindaja Rene Must, viidates Kärdla lennuvälja puudulikule tehnilisele varustatusele, mis ilma tõttu lende segab.
Kuressaare suunal oli lendajaid aprillikuus 1189, märtsis oli sel suunal vastavalt 1166 lennureisijat. „Tallinn-Kuressaare-Tallinn suunal näeme lennukitäituvust jätkuvalt 60% juures ja oma panuse täitumusse annavad nüüd ka suvehooajast rääkides suursaart külastama lendavad välisturistid ja muidugi golfihooaeg toob meile uut siseturisti, kellele lennureis võimaldab Saaremaal mängimas käia ka nädala sees ühe päevaga,“ ütles Must ja täpsustas, kuna nädalasisestel lendudel on vähem rahvast, tähendab see ühtlasi, et lennufirma saab rohkem golfivarustust lennukile lubada.
Aprilli lõpust saab lisaks tavapärastele pangalinkidele kasutada lennupileti soetamiseks ka krediitkaarti, mis on lisandväärtus välisturistidele ja ettevõtjatele, kes tänu krediitkaardi maksevõimalusele saavad ööpäevaringselt toimiva piletibroneerimise süsteemi vahendusel Hiiumaale ja Saaremaale endale sobivaks ajaks lennupiletit soetada.
„Aprillikuust kuni juuni keskpaigani saab meie saartelennuliinid.ee kodulehe vahendusel osta pileteid soodsamalt kui lennujaama kassadest ja turismibüroodest. Koos krediitkaardi maksevõimaluse turuletoomisega aprilli lõpus, startisime ka sooduskampaaniaga, mille eesmärk ongi nutiajastu valguses rõhutada ja kinnistada klientides veebiostu mugavusi,“ tõi Must välja teadmist sooduspiletite kohta.
Ajakiri Golf on kõigile, kes peavad lugu kvaliteetsest vabast ajast, hindavad tervist ja sportlikku eluviisi, tahavad nautida kaunist loodust ning huvituvad golfist.