TÕTTA REGISTREERUMA! TV3 Open golfivõistlus pakub uskumatuid auhindu

TÕTTA REGISTREERUMA! TV3 Open golfivõistlus pakub uskumatuid auhindu10. juunil toimub juba kuuendat korda TV3 Open golfivõistlus ja nagu ikka, on koos meeldiv ja kasulik, sest ka auhinnad on vinged. Võistlus korraldatakse nii TV3 klientidele kui ka kõigile neile, kellele lihtsalt meeldib TV3 ning soovivad heas seltskonnas toreda päeva veeta. Võistlust peetakse nii Sea kui Stone Course’il. Registreerimine kutseteta osalejatele on avatud, kuid kohtade arv on piiratud, seepärast pole kiirustamine sugugi liiast.

Kui kuulud nende sekka, kelle mängutase on 0-36, siis oodatakse sind võistlema Sea Course’il ühisstardis kell 10.00, kus maksimaalne osalejate arv on 88. Võisteldakse gruppides: A) HCP 0-11,4 löögimängus; B) HCP 11,5-18,4 HCP-löögimängus ja C) HCP 18,5-36 punktimängus.

Kui mängid taset 37 või kõrgem või polegi veel päris kindel, mis tase on, siis oled oodatud Stone Course’i võistlusele, kus mängitakse sõbralikku võistkondlikku formaati Florida Scramble, järjestikuste startidega alates keskpäevast kell 12.00.

TV3 külalistele ja koostööpartneritele on võistlus tasuta. Ilma kutseta on võimalik võistelda, tasudes osavõtutasu: 2015. aasta mänguõigust omavatele EGCC liikmetele ja kandidaatliikmetele on osavõtutasu Sea Course’il 40€ ja Stone Course’il 30€, teistele vastavalt 60€ ja 45€.

Pärast võistlust ootab TV3 teid uskumatult väärtuslike auhindadega. Meeles peetakse ka nõrgimaid mängijaid ning võistluse raames on mitmeid põnevaid TV3 saadete nimelisi erivõistlusi. Kohtade arv võistlusel on piiratud ning registreerida saab kuni 8. juunini.

Täpsema info leiab SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga