Torel Neideriga novembris Malagasse: Rio Reali väljak ja muud!

Fiore Travel korraldab 9.-16. novembrini golfireisi Hispaaniasse. Pakett, mis maksab 2100 eurot, sisaldab kuus ringi Rio Reali, Mijase, Chapparali ja Santana väljakutel, seitse ööd Rio Reali golfihotellis ja treeninguid golfiprofiga.

Torel, kui populaarne on Hispaania Eesti golfimängijate jaoks praegusel perioodil?

Viimased 20 aastat on see olnud üks populaarsemaid sihtkohti.

Miks just Malaga?

Lõuna-Hispaania Costa del Sol on kõige parem piirkond golfi mängimiseks. Väljakutevalik on nii suur. Väljakud on võetud erineva disainiga, et oleks vaheldust. Elamine on minu lemmikväljaku Rio Reali hotellis. Tegu on hästi kena disainiga väljakuga, mis on hästi vaheldusrikas.

Mis teeb sellest väljakust lemmiku?

Vaheldusrikkus. Seal saab kõik erinevad mänguosad ära proovida. Mõned rajad meenutavad Ameerika väljakuid.  Vahemere poole minnes on juba rohkem Suurbritannia stiil ja üks mägine osa väljakust meenutab rohkem Aasia poolt.

Kui suur grupp on plaanis?

11 + mina on väga optimaalne. Saab tekitada kolm mängugruppi ja kõikidega saan kaks korda läbi mängida samas grupis. Golfireisi väga hea osa on ka see, et iga päev on piiramatul hulgal teeninguid, nii palju kui keegi jaksab.

Milline näeb välja tüüpiline päevakava?

Tavaline on see, et kui on varasem tiiaeg hommikul, siis peale hommikusööki on väljakule sõit ja kõigepealt mäng. Peale lõunat kas kohe trenn otsa või väikse pausi järel on õhtune trennisessioon. Kui on vastupidi, et mänguaeg on hilisem, siis pigem teeme trenni hommikul.

Aga seltsielu?

See on õhtuti.

Iga päev on golfipäev? Kui pole väljakul, siis on trennid? Iga mängijaga jõuab tegeleda?

Selle kohta on väga hea ütlus. Minu üks parimaid sõpru ütles, et Torel on tööalaselt nagu Duracelli jänes: ei väsi kunagi.

Hinna sees on pallid ja kasutamisõigus?

Just. Mul on valitud profipaketiga võetud pallid ja ka kõige muu kasutamise eest ei pea lisa maksma. Hind, mida klient näeb, on kogu paketi hind. Kliendi mure on ainult golfikott pakkida.

Reisipaketis sisaldub ka golfikoti kaasavõtmine?

Just. Lennupiletid, golfikott, transport. Kui on üüriautod, siis ka need, hommikusöögid ja nii edasi.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga