Torel Neideriga aprillis Türki: Nick Faldo väljak ja muud!

Fiore Travel korraldab 8.-15. aprillini golfireisi Türki. Pakett maksab 1550 eurot ning sisaldab kuus ringi Nick Faldo, Lykia Linksi ja Nobilise väljakutel, seitse ööd Cornelia kuurordi golfihotellis ja treeninguid golfiprofiga.

Parim aeg Türki reisimiseks on kevadel ja sügisel. Suvel on Türgis liiga palav. Lend on lühike ja sinna lennutab Euroopa parim lennufirma Turkish Airlines. Eesti kodanik võib Türgis viibida poole aasta jooksul 90 päeva viisavabalt. Soovitav on tervise- ja reisikindlustus. Türgi ametlik rahaühik on Türgi liir.

Torel Neider. Foto: ajakiri Golf, Rasmus Kooskora

Torel Neider, kas teie julgete igale Eesti golfimängijale Türgit golfireisimaana soovitada?

Kindlasti. Kõik hotellid ja väljakud on kompaktselt koos. Kui soovite sinna minna golfi pärast, siis see on ideaalne koht trenni tegemiseks ja mängimiseks.

Ajakiri Today’s Golfer nimetas Beleki piirkonna hinna ja kvaliteedi suhte parimaks. Kuidas teie treenerina sealsete väljakute kvaliteeti kommenteerite?

Väljakute kvaliteet on super. Jaanuarikuus käib väljakutelt suur torm üle, aga kui meie märtsikuus seal käisime, olid väljakud jälle ideaalses korras. Väljakute kvaliteeti pannakse raha väga palju ja see on see, mis inimestele meelde jääb. Green’ide kvaliteet on väga hea. Mulle kui treenerile meeldivad sealsete väljakute juures kõige rohkem harjutustingimused. Seal on väga palju erinevaid harjutusalasid ja kõik see, mis meil Eesti väljakutel talvisel ajal puudu jääb.

Majutusele ja toitlustusele pannakse Türgis palju rõhku, eriti golfipiirkondades. Kui oluliseks teie seda peate?

Sõltub, mis põhjusel keegi sinna läheb. Golfireisile minnes on see kvaliteet oluline. Türgis on positiivne see, et seal on nii golfiväljakute kui ka muu kvaliteet kõrgele viidud. Golfi sihtkohana on see kindlasti Euroopas esikohal ja lisaks on ka lennuühendus Tallinnast väga hea.

Milline Türgi golfiväljakutest on teie lemmik?

Mulle meeldib kõige rohkem Carya Golf Club. Esikohal on disain ja ka kvaliteet on aastaringselt väga hea.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga