Torel Neider läheb tagasi Türki! Veel on kohti golfireisile

Treener Torel Neider ja Fiore Travel teevad teineteise otsa kaks golfireisi: kõigepealt 9.-16. novembrini Hispaaniasse ja seejärel 18.-25. novembrini Türki.

Too viimane pakett, mis maksab 1580 eurot, sisaldab kuut ringi Türgi väljakutel ja treeninguid golfiprofiga, lisaks muidugi lendamine, ööbimine ja muu.

Millistel väljakutel seekord Türgis mängite?

Türgis on kõigepealt mu lemmik National, Beleki kõige vanem ja ka kõige raskem väljak. Mängime veel Sultanil ja Pashal. Kokku kolm väljakut, kõik kaks korda.

Mis neid iseloomustab?

Türgi väljakud on enamasti kõik väga sarnased. Ma pole neid ammu mänginud ja tahan näha, kas need on sama heas korras nagu vanasti.

Miks on hotelliks Sirene Belek?

Iga kord olen võtnud erineva hotelli. Eesmärk on näha kõiki hotelle, mis pakuvad mõistliku hinnaga teenust, siis on tulevikus teada, mida eelistada.

Mida pakett veel sisaldab?

Hinna sees on lennupiletid, golfipagas, trennid, mängud ja nii edasi. Türgis on hinna sees ka söömine, nii et lisakulutusi ei tule.

Kui suur on grupp?

Nagu ikka: 11 + mina.

Kes on oodatud?

Türgi reisidele julgustan väga ka algajaid kaasa tulema.

On ka mõningaid paadunud golfireisijaid, kes kunagi Toreli reisidelt maha ei jää?

Pole päris sellist, kes kõikidel reisidel kaasas, aga paljud käivad mitu korda aastas.

Miks võtta golfireise ette hooajavälisel perioodil?

Esiteks kindlasti sellepärast, et varakevadiste või sügiseste reiside ajal pole võimalik Eestis golfi mängida. Igal golfaril, kes tahab hooajaks paremini valmistuda või hooajaväliselt vormis püsida, tuleks üks golfireis ikka ette võtta.

Kui tuleks valida ainult üks reis, siis kas Hispaania või Türgi?

Sellisel juhul ma eelistaks Türgit. Reisimine sihtpunkti on mugavam, väljakud on Belekis tihedalt koos, ei pea pikalt sõitma. Kompaktsuse mõttes väga mugav reis.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga