Tõnu Toompuu ja Aire Siim võitsid Baltic Seniors Cup Openi

Foto: Tiit Haljand

14.-15. juulini toimus Otepääl Baltic Seniors Cup Open, kus meesseenioridest oli parim Tõnu Toompuu Väino Valtsi ees ja naisseenioridest Aire Siim Krista Zeiki ees.

Naisveteranidest võitis Tiia Lillemäe Anne Linnamägi ees ja meesveteranidest Jüri Kork Aarne Saare ees.

Seenioridel oli vanuseks 50+, naisveteranidel 60+ ja meesveteranidel 65+.

Esimesel päeval mängiti HCP punktimängu, teisel päeval HCP löögimängu. Võitjad selgitati saavutatud punktisummade liitmisel. Esimesel päeval sai viimane koht 1 punkti ja esimene selle koguse punkte, kui palju oli võistlusel osalejaid. Teisel päeval lisandus punktide summale 20 protsenti. Kokku osales 36 mängijat.

Avapäeval olid naisveteranidest parimad Tiia Lillemäe ja Anne Linnamägi, naisseenioridest Aire Siim ja Piia Sandla, meesveteranidest Jüri Kork ja Toomas Proos ning meesseenioridest Tõnu Toompuu ja Paul Pukk, teisel päeval vastavalt Tiia Lillemäe ja Anne Linnamägi, Reet Dalberg ja Krista Zeik, Aarne Saar ja Arno Huik ning Tõnu Toompuu ja Heiki Tuuksam.

Avapäeva pikima avalöögi (1. rada) tegi Jüri Kalda (233 m), pikima putt’i (3. rada) Elle Välb (3,79 m), lähima löögi lipule teise löögiga (11. rada) Hans Kass (4,89 m) ja lähima löögi lipule (13. rada) Svetlana Apart (5,57 m), teisel päeval vastavalt Toomas Proos (221 m), Pille Teearu (2,41 m), Maido Pajo (4,55 m) ja Krista Zeik (2,15 m).

Parima riigi kategoorias võitnud saavad auhinnaks rändkarika, mida hoitakse aasta jooksul klubis, kus võistlus toimus. Kõik osalejad olid eestlased.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga