Tippjuht Signe Suur: ühised hobid ühendavad inimesi

Rõõm on kinnitada, et iga-aastane TV3 Open leiab tänavu aset 11. juunil Rae Golfis. “Golfi suurim pluss on mõnus seltskondlik tervisesport ligi 4-5 tundi värskes õhus. Lisaboonusena saab oskusi lihvida täpsuses ja ka võistlusmoment on garanteeritud,” ütleb TV3 Grupi tegevjuht Signe Suur, kes on algusest peale kaasa löönud 12. korda toimuva TV3 traditsioonilise golfivõistluse korraldustiimis.

“Olen meie partneritele väga tänulik, kes on läbi nende aastate aktiivselt kaasa löönud ja meid TV3 Open korraldamisel toetanud. Erilised tänusõnad Rae Golfile, kus võistlus toimub sel aastal juba teist korda, samuti Otepää golfikeskusele, kus sai peetud 10. juubelivõistlus ja Estonian Golf & Country Club’ile, kes oli TV3 Open’i koduväljak esimesed üheksa aastat.”

Golfi suurim pluss on mõnus seltskondlik tervisesport ligi 4-5 tundi värskes õhus. Lisaboonusena saab oskusi lihvida täpsuses ja ka võistlusmoment on garanteeritud.

“Kuna meediainimeste üks ühine sportlik nimetaja on golf, siis kümmekond aastat tagasi alustasin ka mina golfimänguga. Mida aeg edasi, seda rohkem naudin,” lisab ta. “Golf on suurepärane võimalus ühildada meeldiv kasulikuga, nii näiteks ka arutada koostöövõimalusi partneritega vabamas õhkkonnas. Ühised hobid ühendavad inimesi. Ühe grupina saab korraga minna väljakule kuni neli inimest, mistõttu on see ka hea võimalus äri- või kliendiürituste läbiviimiseks. Milleks kohtuda tubastes tingimustes, kui selle asemel saab sama eesmärgi täidetud vabas õhus ning samal ajal harrastada terviseporti? See formaat on viimastel aastatel ja eriti tänases olukorras aktuaalseks muutunud. Püsime terved ja hoiame oma meele erksana harrastades ühiselt seda mõnusat spordiala.”

Signe Suur TV3 Grupp Eesti tegevjuhina:

Signel on sotsiaalteaduste magistrikraad ja ta liitus TV3 meeskonnaga 13 aastat tagasi.

Signe vastutab kogu Eesti meediagrupi äriüksuste (All Media Eesti AS, Mediainvest Holding AS, Artist Media OÜ, Buduaar Meedia OÜ, All Media Digital OÜ) majandustegevuse, strateegilise arenduse ja kõigi töötajate eest. Juhina peab Signe oluliseks strateegilist mõtlemist, head planeerimis- ja analüüsivõimet, kõrget empaatiavõimet ja pingetaluvust, samuti julgust ja kirge oma töö ning meeskonna vastu. Signe jaoks tähendab edukas ettevõte tugevat, kokkuhoidvat ja professionaalset meeskonda, kus on avatud ja motiveeriv õhkkond. Ta usub, et juhi ülesanne on leida õiged inimesed, tagada tulemuste saavutamiseks vajalikud vahendid ja keskkond ning toetada meeskonda.

Tekst: Monika Kuzmina

*Artikkel ilmus ajakiri Golf 1/2021 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga