Tiger Woods: ma ei mäletagi enam, millal ma nii kõvasti närveerisin

Tiger WoodsPärast pikka vaheaega golfiareenile naasnud kauaaegne maailma esigolfar Tiger Woods on tekitanud oma mänguvormi ja perspektiivide osas palju küsimusi. Kas ta suudab näidata oma tavapärast taset? Kas tema selg kannatab välja nädalate jagu võistlusi tuuril? Kas tema karjääri jätkumist saadavad taas võidud või kustub ta golfitaevas jäädavalt? Kuidas talle sobib TaylorMade uus varustus?

“Ma ei oska öelda!” nentis Tiger Woods, kui talt küsiti, kas ta suudab naasta tugevamate golfimängijate sekka ja võita 2017. aastal uusi tiitleid. “Ma pole juba ammu mänginud kaasa tervet hooaega, seega ei saa ma kindlat vastust anda. Üheks põhjuseks, miks ma tahan mängida viie nädala jooksul neljal turniiril, on see, et ma tahan taas tunnetada võistlusgolfi rütmi, ma pole seda enam ammu tundnud.”

Esimene test seisab Tigeril ees oma lemmiklubis Torrey Pines Farmers Insurance Open võistlusel ja ebatavaliseks muudab selle fakt, et sel korral ei pea keegi teda favoriidiks. Seejuures tunnistab Woods, et ilmselt ei hakka ta oma pikkade draividega särama ja peab selle puudujäägi kuidagi teisiti tasa tegema. “Ma ei suuda enam palli 320 jardile lüüa,” ütles golfar, kelle stardipartneriteks on tuntud “kaugpommitajad” Dustin Johnson ja Jason Day. “Poisid hakkavad tiidelt pommitama, aga see on normaalne. Mina hakkan mängima oma mängu, mille eesmärgiks on saavutada parim tulemus. See pole ju võistlus pikima löögi peale!”

Tiger Woods lisas, et oma uue varustuse valikul võttis ta arvesse, et talle pole jõukohane lüüa sadu lööke, nagu seda teevad “mõned noormehed”, vaid ta peab pärast raviprotseduure oma selga hoidma.
“Ma ei mäletagi enam, millal ma nii kõvasti närveerisin,” tunnistab Woods 26. jaanuaril antud intervjuus.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga