Tellimiskampaania loosivõiduks on mäng neljale Park Minigolfi rajal

Park MinigolfAjakiri Golf viib läbi 2018. aasta tellimiskampaania, mille seekordne kampaaniapartner on Park Minigolf, kes pakub tellijate hulgast loositavale võitjale auhinnaks mänguvõimalust neljale vabalt valitud ajal sisepargi 16 auguga suurel rajal. Väljaku mänguajaks võib arvestada umbes 1-1,5 tundi. Golfimängijad saavad tulla oma putteri ja palliga.

Põhjamaade suurim minigolfikeskus Park Minigolf tegutseb vastrenoveeritud Nautica keskuse II korrusel juba üle kahe kuu. See koosneb kahest osast: Park väljakust ning Wild Wild West Saloonist. 16. rajaga Park väljak sobib kõigile, Wild Wild West Saloon aga ootab hasartsemaid mängijaid, kelle jaoks on oluline adrenaliin ja kindlasti ka võit. Park Minigolfi ruumides on võimalik korraldada ka oma sündmusi.

Novembrikuus aastatellimust tehes on üksiknumbri hind 4.50 ehk 18 eurot aastas, alates 1. detsembrist maksab aastatellimus 30 eurot – seetõttu on just novembris õige aeg aastatellimus ära teha!

Telli ajakiri aastaks soodsama hinnaga ja võida põnev mäng neljale Park Minigolfi suurel rajal! Tellimuse saab vormistada SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga