Teedemeeste võistlusel osalevadki teedeehitajad

Foto: EGCC

EGCC-s peeti 19. juunil Teedemeeste võistlus. „TMG-l ehk Teedemeeste Golfil on oma põhikiri, mille alusel saavad osa võtta võistlustest kõik teedehitajad ja teedemajandusega seotud mängijad, nende kaaslased ja ka lapsed. Aktiivseid mängijaid on umbes 35. Igal aastal on ka uusi liitujaid, aga mõni kukub ikka ära ka,“ räägib korraldaja Priit Post ajakirjale Golf.

Sarjal on 13-14 osavõistlust aastas. Käiakse läbi kõik Eesti väljakud, mõned kaks korda. Varasematel aastatel on tehtud üks võistlus Haapsalus, Ojasaares ja ka Soomes Pickala väljakutel. Korra suve jooksul toimub maavõistlus Mägi-Eesti ja Vesi-Eesti vahel, kus mängijad jagatakse vastavalt koduklubile kahe võistkonna vahel ja antakse välja rändkarikas paremale võistkonnale.

„Talveperioodil teeme välisreisi ja mängime reeglina viis mängu. Sel aastal oli 16. kord ning sihiks olid Sloveenia ja Itaalia Trieste,“ sõnab Post.

Kokkuvõttes läheb meestel arvessse kaheksa punktitulemust ja neli scratch’i, naistel vastavalt kuus ja kolm. Kokkuvõttes antakse välja President Cup meestele ja naistele, birdie-karikas ja õllekarikas. Auhinnad igale osavõistlusele panevad välja osavõtvate firmade esindajad või ka mõnikord sponsorid, kes soovivad reklaamida oma toodangut.

19. juuni võistluse võitis Edith Alliksoo (+2p) Lembit Makstini ja Hillar Variku (mõlemad par) ees. Enne seda mängiti mais Rae Golfiklubis ja siis mängisid mehed ja naised eraldi. Meeste arvestuses Lembit Makstin võitis, naistest oli Edith Alliksoo aga Külli Saarti järel teine.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga