TEADMISEKS MÄNGIJATELE! Sügisilm lubab golfiväljakutele minna

saare-golf

Saare Golf

Pärast novembri alguse suuremat lumesadu on soe ja lumeta ilm paljudel golfiväljakutel mängimise taas võimalikuks teinud. Otepää Golfikeskuse radadel on võimalik praegu mängida, kuid griinidele kahjuks lubada ei saa ja lippe väljakul ei ole, seega valida saab endale sihtmärgi kas griinile lähima bunkri vms näol. Miinuskraadide saabudes on väljak suletud. Külmunud rajal kõndimine võib tugevasti kahjustada golfimuru ning muuta sellega järgmise hooaja väljaku talvest taastumist oluliselt pikemaks. Caddiemaster on suletud.

Kuni ilm võimaldab, saab Saaremaal taas golfi mängida, Saare Golfi väljak on avatud. Mänguringid palutakse registreerida tel. teel 45 33 502 või e-mailile booking@saaregolf.ee. Green fee hind on 25 eurot ning arveldamine toimub ettemaksuarve alusel. Klubimaja ja caddiemaster jäävad suletuks.

Alates laupäevast, 19. novembrist on Niitvälja golfiväljak taas suvegriinidega avatud. Kõik 2016. või 2017. aasta mänguõigust omavad mängijad on teretulnud. Registreerida palutakse starteri majakeses. Green-fee mängijad samuti oodatud, hinnaks on 25 eurot ja see palutakse tasuda SA Niitvälja Golfikeskuse arveldusarvele IBAN: EE69 1010 2202 0013 4229. Klubihoone on suletud.

EGCC Stone Course on avatud suvegreenidega alates 19. novembrist. Väljak jääb lahti nii kaua kui võimalik. Kes lähevad mängima, ärgu unustagu enda mänguringi registreerimast golfbox-is, emaili teel: info@egcc.ee või saata sõnum tel +372 5660 2853.

Valgeranna golfiklubis White Beach Golf toimub 5. novembril ära jäänud hooaja lõpuvõistlus 27. novembril. Suuresta golfiväljakul toimuvad hooldustöödi ja see on suletud kuni tööde lõpetamiseni.

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga