TASUB PROOVIDA! Jõelähtme Golfirestoran toob golfisõprade soovil take away menüüsse pitsad!

Saabuvad ilusad kevadised ilmad lausa kutsuvad golfi mängima. Aga miks mitte einestada värskes õhus või võtta midagi head hoopis koju kaasa. Jõelähtme Golfirestoran on avatud aprillis kõik nädalavahetused, reedest pühapäevani kell 11-19. Toidud on saanud inspiratsiooni imelisest Itaalia köögist, kus on olulisel kohal värske tooraine ja armastus toiduvalmistamise vastu.

Kaasamüügimenüü on inspireeritud klientide soovidest

Piirangute tõttu saab praegu pakkuda vaid kaasamüüki, mille menüü koostamisel on lähtutud Golfirestorani müügihittidest ja rahuloluuuringust, mille eelmise aasta hooaja lõpus EGCC klubiliikmete vahel läbi viidi. Menüüsse on lisatud road, mille just kliendid tagasisides välja tõid.

2020. aasta hooajal olid klientide lemmikuteks: Da Vinci käsitööburger, Sitsiilia mereannisupp, pasta kreemja kana-seenekastmega ja pasta kreemja Carbonara kastme ja Itaalia pancetta singiga. Dessertidest armastasid golfarid sooja šokolaadikooki.

Sellest nädalast lisatakse menüüsse klientide soovil pitsavalik. Reedest leiab kaasamüügimenüü valikust järgmised pitsad: Margherita, Diavola, Funghi e prosciutto, Da Vinci special, Quattro carni, Pollo arrosto, Hawaii ja Prosciutto di parma e mascarpone. Uudisena pakutakse sellel hooajal võimalust osta kaasa ka Alla Palla pitsasid (roomlaste lemmik tänavatoit, mis sobib ideaalselt jagamiseks 2-3 inimese vahel).

Armastus Itaalia toidu vastu

Da Vinci on 16 aastase kogemustepagasiga Itaalia restoranikett, mis on Jõelähtme Golfikeskusesse koondanud oma parima kogemuse ja armastuse Itaalia toidu vastu.

Ehtsa maitseelamuse saamiseks kasutatakse roogade valmistamisel otse Itaaliast imporditud toorainet ning teinud koostööd mitmete Itaalia omaala spetsialistidega. Eraldi äramärkimist väärivad Da Vinci autentseid Itaalia-stilis pitsad, mille retseptid on paika timmitud koostöös maailmakuulsa pitsameistri Alessandro Negriniga.

Lisainfot menüü kohta leiab Da Vinci kodulehelt!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga