Tänu uuele meeskonnale on Otepää väljak taas kaunis kui teemant!

Otepää Golfikeskus kutsub: saame nüüd uhkusega kutsuda kõiki üle Eesti meie juurde põnevat mängu nautima! Ja teeme Sulle varajase ostu puhul pakkumise:

Osta 5 Green Fee pakett sesoonile 2020 oktoobrikuus, saad 1 Green Fee tasuta juurde! (Hind oktoobris 190 EUR) Boonus Green Fee tingimus kehtib ka aktsionäri hooldustasu maksjaile oktoobrikuus 2019.

Green Fee paketti saab väljastada ka kinkekaardina, mida saad edasi kinkida näiteks sõbrale.

Sinu panus Green Fee ostu näol läheb:

  • Võtmetöötajate oskuste lihvimiseks, et järgmine hooaeg oleks endistest ägedam!
  • Ja hooldusmeeskonna ponnistusteks parema väljaku nimel!

Anna oma panus väga hea väljaku heaks Lõuna-Eestis, et Sul oleks siia veelgi parem tulla.

Greenkeeperite tiimi töödejuhataja Tõnis tahab heade griinide eest tänada kõiki töötajad, kelle panus on aidanud viia väljaku taseme taas tippu.

„Esimene hooaeg, kui siin töötasin, oli väga keeruline põuane suvi ja muru üldse ei kasvanud. Nüüd juba on, mida niita, ja saab juba adekvaatselt hinnata, mida see muru teeb,“ räägib Otepää väljaku muruhooldaja Tõnis Lattik, üks neist, kes liitus Otepää meeskonnaga eelmisel hooajal ja hakkas Krzysztof Misiaczynski nõuannete järgi toimetama.

Just keemiavaba muru kasvatamise mõte on see, kuhu poole muruhooldajate uue koosseisuga meeskond on läinud. „Meil pole sünteesitud toitaineid ega mürkaineid väljakul. Kõik on orgaaniline. Eks kogu pinna ümberkujunemine võtab aega. Pole ühtki looduslikku asja, mida saab niimoodi võluvitsaga muuta, aga siinsamas Eestimaa pinnal on näha, et kõik on võimalik,“ räägib Tõnis.

Mille üle ta kõige enam uhkust tunneb?

„Mulle väga meeldib, et meie klubi liikmed ja inimesed, kes meil mängivad, on tulnud juurde ja öelnud, et nüüd on tore ja julgetakse sõpru kutsuda. Sellise tagasiside üle on alati väga hea meel.“

Intervjuud Tõnisega saab lugeda ajakirjast.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga