Tallinnas avati uus hotell! Centennial Hotel Tallinn hotelli juhib golfimängija Kadi Saadlo

Hotellikett Unique Hotels avas hiljuti Tallinnas uue hotelli Centennial Hotel Tallinn.

Sümboolse kingitusena Eesti Vabariigile omariikluse 100. juubeliks valmis saanud Centennial Hotel Tallinn jutustab külalistele Eesti iseseisvuse lugu nii disaini visuaalses keeles kui ka külalise maitsemeelte kaudu.

Centennial Hotel Tallinn jutustab külalistele Eesti iseseisvuse lugu nii disaini visuaalses keeles kui ka külalise maitsemeelte kaudu.

Hotelli neljal korrusel tutvustatakse modernsetes ja hubastes hotellitubades külalistele tervet toaseina katvate piltide kaudu nelja erinevat etappi Eesti riigi saja-aastases ajaloos: iseseisvuse esimest perioodi, sõjajärgset aega, Nõukogude Liidu ajajärku ja taasiseseisvumisega alanud tänapäeva Eestit. Välja on valitud Eesti rahvale kõige tähtsamad ja emotsionaalsemad ülesvõtted ning nende kaudu avaneb Eesti lugu erinevate aegade inimestest ja eluolust.

Hotelli restoranis „100“ saab külaline rännata läbi 100 aasta, sest à la carte menüü ühendab tänapäevaseid maitseid ja stiili selle kaudu, mida on köögis pakutud Eestis viimase 100 aasta jooksul. Hotelli juhiks on 2014. aastal golfi juurde jõudnud 28-aastane Niitvälja Golfiklubi liige Kadi Saadlo.

Hotelli restoranis „100“ saab külaline rännata läbi 100 aasta.

Centenniali hoone projekt pälvis rahvusvahelise kinnisvaraföderatsiooni FIABCI auhinna – jätkusuutlik ehitis Baltic Prix d’Excellence 2015 kategoorias. Hotell valiti ka üheks nominendiks Tallinna ettevõtlusauhinna „Turismitegu 2017“ kategoorias.

Fotod: Erlend Štaub, Centennial

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 4/2017 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga