TÄIUSLIK TULEMUS! Rami Golf 2015 võideti ülivõimsa 61 löögiga

Rami Golf 2015 võideti ülivõimsa 61 löögiga23. aastat toimuv Rami Golf võistlust on Eestis mängitud 21 korda, millest 11 korda on võistlejad saanud oma mänguoskust testida just Estonian Golf and Country Club’is.

6. augustil HCP-löögimängu formaadis mängitud võistlus peeti kõigile osalejatele ühes võistlusklassis, kus mehed mängisid kollastelt ja naised punastelt tiidelt.

Soomlane, Jaakko Virranniemi tegi elu parima golfiringi 70 lööki, mis händikäpi maha arvestades andis neto tulemuseks 61 (-11). Jaakko kiitis fantastilises korras olevat väljakut ja arvas, et sellised imeringid juhtuvad küll vaid korra elus. Siinkohal tasub märkida, et mehe tulemuskaardilt leiab 2 bogey, 4 birdie’t ja ülejäänud par’id. Ka ülejäänud auhinnalised kohad anti välja suurepäraste golfitulemuste eest. Teisele kohale tuli Jari Salonen 67 (-5) löögiga ja kolmandaks Jyrki Antinkari tulemusega 69 (-3).

Pikimat avalööki üritasid mängijad 11. rajal, kus parim oli Igor Viirlaid ja 5. raja lähim lipule, 1.82, autoriks oli Jaak Verlin.

Tulemused leiab SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga