TÄISPIKK LUGU! Väärt ideed viimasest ajakirjast Golf

1.Golf on mäng, mis võib inimesele väga palju anda ja paljud tema vajadused ära täita. Näiteks on golf suurepärane füüsilise ja vaimse tervise parandamiseks, naudingu, rõõmu ja muu positiivse emotsiooni saamiseks, sotsiaalsete suhete ja oskuste parandamiseks, ärisuhete arendamiseks, enda ületamiseks, mentaalse poole testimiseks ja arendamiseks ning veel paljuks muuks. Igaüks leiab mängus oma.
/ Egert Põldma /

2.Looduse poolt on igale inimesele antud enda individuaalsus, kuid laias laastus saame jagada inimesi varajasteks ja hilisteks ärkajateks („lõokene“ ja „öökull“). See määrab biorütmide eripära ja parimad söögiajad!
/ Figuurisõbrad OÜ tegevjuht Anne Piirsalu/

 

3.Kui sa pole golfi kõrvalt seni joogat harrastanud, siis tea, et paljud alustajad võtavad joogat kui lihtsat trenni ja saavad innustust jätkata oma paranevast enesetundest. Kui aga võtta joogat kui enesearengu teed, siis on see pikk töö iseendaga. Mida see annab? See oleneb sellest, kust sa alustad, milliseid tehnikaid ja millise intensiivsusega kasutad, ja kuhu tahad jõuda.
/ Joogafestivali korraldaja Merit Raju /

4.Sarnaselt reisimisele, lisades joogapraktika golfimängu kõrvale, võib see toetada sinu golfimängu, arendades meeli, keskendumist, tasakaalu, tahtejõudu ja enesekindlust teise nurga alt, mida saad golfimängus edukalt ära kasutada ning ehk isegi muuta golfimäng ning kogu elukogemus veel sügavamaks, võimsamaks ja nauditavamaks.
/ Isvara joogakooli õpetaja Karolin Tsarski /

5.Saint Andrews on golfi sünnikodu ja usun, et iga golfari unistus on seal mängida – ja uskuge see on seda väärt.
/ Saaremaa Golfiklubi president Kaupo Pastak /

 

6.Golfiväljak saab alguse planeerimisest – tuleb alustada aluspinnasest, sest reljeefkõrgused antakse just aluspinnasega. Sinna peale läheb kastmistorustik ja välivalgustite
elektrikaablid.
Urmas Isok /

 

7.Golfireisid talvisel ja kevadisel hooajal on väga populaarsed ja sellise reisi puhul tasuks stiilse ettevalmistusega alustada juba Tallinnas. Miks mitte kasutada sõpruskonnaga golfireisile siirdudes Tallinna Lennujaama hubaseid ja privaatseid ruume äsja uuenenud VIP-terminalis?
Tallinna Lennujaam /

8.Sageli ei saa me ise arugi, kui pinges ja spasme täis meie keha on. Elame, tormame, ruttame ja upume töösse. Tunneme end justkui hästi, aga lihastes, närvides, kõõlustes, sidemetes ja sidekoes on pinged sees. Neid tuleb vabastada õige tehnikaga, sest muidu pole massaažist kasu.
/ Terapeut Tiit Trofimov /

9.Svaasimaa on igati külastamist väärt ning kindlasti tasub ka mõned golfiringid oma reisiplaanidesse lisada. Elamus on igal juhul garanteeritud.
Piret Vilborn /

 

10.Võistlus on firma töötajaid ja kliente rohkem seltskonnaks kokku liitnud, kuna see pole kohustuslik, vaid vabatahtlik, ning annab võimaluse sotsiaalselt aktiivselt ka väljaspool kontorit suhelda.
/ Tibnor Baltikumi juht Richard Dobrus /

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 1/2018 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga